Pose (2018) (seriál)

První díl stačil, abych poznal, že já nejsem cílová skupina. Módní show a tanečky nejsou mým zájmem. Ale uznávám, že to nepůsobilo špatně, jen to prostě není moje téma.

Barry (2018) (seriál)

Zpočátku nenáročná komedie s několika povedenými vtípky. Tu a tam jsem uvažoval i o 4 hvězdách. Jenže za čas povedené vtípky zmizely a vše jelo dál jen ze setrvačnosti. A poslední čtvrtá série to zazdila úplně, ta je na jasné dvě hvězdičky.

Těla (2023) (seriál)

Koukatelné, ale časovým paradoxům se ani tady tvůrci nevyhýbají. Navíc se tu a tam postavy chovají nelogicky - zejména tehdy, když už vědí, že jejich činy určují budoucnost i minulost. Ale to v "časových" filmech bývá bohužel docela běžné. Celkový dojem je lehký nadprůměr.

Slovo (2022)

Pěkné, ale takové nedotažené.

Neporazitelný - Série 1 (2021) (série)

Týýjo, příjemné překvapení. Od kreslenosti bych to moc nečekal. Kdo by to byl řekl, že dokonce i kreslené souboje zabaví. I když pár jsem jich přecijen urychlil. :) Ale pěkná superhrdinovka.

Mandy - Kult pomsty (2018)

Zpočátku jsem hádal třeba nějaký mystický úlet. Pak se objevila psycho sekta a řekl jsem si, že to bude snad ucházející revenge záležitost. Jenže ona nebyla vůbec ucházející, ona byla prostě blbá. Asi to měla být pocta osmdesátkovým béčkovým drsným filmům, protože to tak vypadalo, ale ona to byla úplná blbost. Ztráta času.

Gallipoli (1981)

Konec je skvělý, ale téměř celý film předtím je docela obyčejný.

Benedetta (2021)

Kupodivu vtáhlo. Myslela to opravdu dobře, nebo to byla jen máklá psychopatka... ? Každopádně Virginie Efira měla charisma.

Elle (2016)

Zajímavé, trochu psychologické a rozhodně ne průměrné dílo. Ale nijak zvlášť neokouzlilo. Prostě "jen" dobrý film.