Taxi (1978) (seriál)

hlavně by to mohla ČT už zase opakovat...:-)po těch 20 letech...:-)jinak americká klasika...a Andy Kaufman...přijde v nějakém z dílů i Tony Cliffton?:-)

Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)

Jerry Seinfeld...je vidět,že to byl král stand up výstupů..sitcom je čistě konverzační a konverzace pak zaměřená na pitvání se v detailech...kdo není hnidopich a rejpal,ten se nepobaví:-)

Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

inteligentní manhattanská středněproudá zábava:-)...čili pokud Vás představa takové zábavy vytáčí ,tak se na to nedívejte:-)che,che

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

sleduji o víkendech,když se budím po večírku nebo se vracím z mejdanu...:-)pokud jste 12 letá slečna a nebo slizký deviant(nejlepe pak pedofil)..hodnotte za 5 hvězd...pokud jste zbytek a jste střízlivý,nikdy!se na to nedívejte..ostatně,i když si to pustíte,tak dýl než dvě minuty nevydržíte:-)

...a bude hůř (2007)

ambiciozní...ale nehotové a nedotažené..tohle prostě není příběh lidí z A bude hůř..chápu,že se nedá zfilmovat celá předloha..ale když už si vezmu aspon jednu její část,tak bych jí neměl vytrhnout tak brutálně z kontextu jako to udělal Petr Nikolaev...ale to rozhodně neznamená,že tehle film nestojí za podívání se..

Nalevo od výtahu (1988)

klasický Pierre Richard..a dvě šarmantní francouzsky:-)

Sametoví vrazi (2005)

skvěle spracované..dobrá kriminálka..trochu mi nesedí to TV zpracování..je taky pravdou,že člověk se na to dívá v roce 2012 jinak než v roce 2005...a ted něco co nepatří k filmu..to co před lety vypadalo jako banda drsných gansterů..tak to jsou na dnešní poměrny amateři a troubové..bohužel:-(

Kajínek (2010)

je vidět ,že i v čr se dá natočit kriminálka...nejsem si akorát trochu jist tématem a hlavním "hrdinou" Kájínkem...nějak mi k tomu nesedí,že tahle kauza ještě není rozčísnutá(aspon dle mne) a přitom film nabízí podle mne jasné řešení toho co a jak bylo..to není fer..

Czech Made Man (2011)

je to zábavné..a hlavně to není to tzv. "svěrákovský laskavý humor"...příjemné překvapení...

Noc v ráji (2012) (pořad) odpad!

peklo...noc v pekle:-) odrostlá diskotéková a zlatá mládež v reality show.. ovšem pokud mám dekadentní choutky..tak se někdy i podívám..je to prostě zvrhle blbé:-)