• Thriller

Tahle země není pro starý (2007)

Tak myslím, že to byla velká paráda. J. Bardem naprosto excelentní. Četl jsem pár komentářů a názorů na děj, no ...myslím, že v tomto filmu o něj přece vůbec nejde. Přesně jak psal -Brouk-. Sednout a dívat!!!

Chyťte doktora (2007)

Nemůžu říct, že to byla úplně hrůza, ale vcelku zbytečný film. Nevím, jestli to M. Malátnému je zapotřebí. Raději by měl zpívat. Na druhou stranu, když si vezmu co všechno vniklo v této republice za poslední roky, tak toto bylo takové nevinné večerní rozptýlení.

Star Trek (2009)

J.J.Abrams nezklamal. Celý film v obrovském tempu. A myslím, že se povedlo i to, že to může shlédnout člověk, kterému předtím Star Trek nic neřkal..., takže někdo jako já.

Gran Torino (2008)

Tady mám problém. Já jsem prvně viděl film, který Eastwood natočil ve stejném roce a to Výměna. Nemůžu si pomoci, ale když to srovnám ..., Výměna je prostě lepší. Gran Torino je samozřejmě výborný film. Ale na 19. místě? No, nevím,nevím.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

celkový dojem je něco mezi 40 a 50 procenty. Nevím..., od T.Scotta bych čekal něco lepšího. Musím se přiznat, že jsem u tohoto filmu usnul, ikdyž tempo je služné, svižný střih, žádné zbytečné záběry, ale nenašel jsem nic co by mě tak zaujalo.

Sedm (1995)

dle mého názoru jde o nejlepší thriller všech dob. Každý záběr, každá maličkost - absolutně dokonalé. Atmosféra-buď prší nebo je tma. Herci, dialogy, hudba..., ještě, že Pitt nesouhlasil se změnou konce filmu. Kdyby existovalo 10-ti hvězdičové ohodnocení, tak tento film jej má.