• Thriller

Ženy, které nenávidí muže (2012) (TV film)

NO, bohužel jsem už u upoutávek věděl, kdo je ona "vyvolená". Řekl jsem si, že to nebude vadit, že mě Sedláček "něčím dostane jiným". Nakonec mě to pěkně sralo, protože tady není nic, co by diváka jinak zaujalo. Rádoby drsní kriminalisti jsou spíš pro smích. Scénář psal asi fanoušek časopisu Čtyřlístek nebo někdo podobný, no a Hanychová...uff. Nerozumím Robertu Sedláčkovi, proč do toho šel. Asi by si měl pustit svou prvotinu Pravidla lži, aby si uvědomil, že umí...

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Expendables 2 je primitiví film. West nepřekročil stín Stalloneho z "jedničky". Pocta 80´ létům myslím jedna stačila. Pravda, tolik osobností před kamerou v jednom filmu je veké plus a tahák na diváky. Myslím, že se jednou na to bude vzpomínat a mluvit se možná bude i o "kultu". Trojku bych ale vážně už radši netočil. 50%.

Ve jménu krále 2 (2011)

Ne, na odpad! to není, občas jsem se i zasmál. No jo, vlastně ona to není komedie, takže bych ho přece jen dal... Zajímalo by mě, kdo tyhle filmy dokážet financovat.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

...radši běžte do důchodu pane Vorlíček, než si Vás přestanu vážit.

Lovci hlav (2011)

Já byl skoro celý film přesvědčen minimálně o 4*, ale pak přišel konec..., zamotat do toho lásku a "hapy end" ? To teda nechápu proč.

Nezvěstná (2011) (TV film)

Ruku na srdce, koho by odradilo spojení TV film -Rakousko. Já se musím přiznat, že jsem se díval spíše také z donucení, vzhledem k množství okolních sraček co právě běželo v TV. O to to bylo příjemné překvapení. Také asi překvapí délka, která filmu vůbec nevadí. Rozjezd je velmi krátký, žádné utahané seznamovaní. Film neuvěřitelně stupňuje děj. Režisér vše drží pevně v otěžech. Co na tom, že ve vyšetřování(ze strany policie) je pár nelogických záležitostí, které ale asi většina lidí nepostřehne. Škoda jen monotónní hudby. Hodnotím televizní tvorbu- 70%. P.S. Mám takové podezření, že režisér je fanda filmu SE7EN- viz úvodní titulky.

Absolutní strach (2012) odpad!

Tupé a nezáživné. Ani tak nemám problém s herci, ono totiž z hovna bič neupleteš, ale celkově je to sterilní. Kamera statická a v mnoha fázích nesmyslná, hudba primitivní. No proč to vlastně hodnotím...?

Můj otec je šílenec (2012)

Ano, opravdu toto se nemusí líbit každému. Pokud je někdo fanda stylu humoru, který je v tomto filmu, tak určitě musí dávat plný počet. Pro mne je film jako takový trapný. Musím ale uznat, že některé hlášky mají solidní šanci se stát "kultovními". No a James Caan mě tak trochu překvapil..., ne samozřejmě jak zahrál, ale že zde vůbec hrál.