• Thriller

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Film tak zbytečný a marný jako samotný Timur Bekmambetov. Chudák A.Lincoln, ten se musí obracet v hrobě. P.S. Máte taky ten pocit, že Benjamin Walker vypadal jako digitálně omlazený Liam Neeson?

Ochránce (2012)

...já bych jen chtěl vyzdvihnout výbornou kameru!

Básník (1987) (TV film)

Jsou věci, které by měly zůstat neposkvrněny laxní a odfláknutou televizní(filmovou) tvorbou.

Single Man (2009)

Pro fanoušky lyrických filmů ano. Pro ty co potřebují u filmu něco co zvýší tepovou frekvenci rozhodně NE. Já patřím do druhé skupiny. Colin Firth byl famózní.

Bitevní loď (2012)

Bergu, Bergu..., Královstvím jsi si nasadil laťku hodně vysoko a od té doby jsi přestal nějak "trénovat". Už to tady napsalo hodně lidí, ale já to radši zopakuji. Takže M.Bay žije a točí a je nesmysl ho napodobovat či předstihnout. 60% a to zavírám obě oči.

Válečný kůň (2011)

Spielberg někdy kolem roku 2001(před Minority Report) prohlásil, že bude experimentovat a prý uvidí co nato divák. Takže Stevene, takhle opravdu NE. Už toho nech a pořádně se do něčeho zakousni ať to má "koule". Jinak 2* je za Janusze Kaminskiho. Jeho kamera by snad byla božská i v Ordinaci v růžové zahradě.

Avengers (2012)

Slabší tři. Musím naprosto souhlasit s uživatelem Shadwell. Chce se mi dodat, že chytnout to pod své křídla M.Bay, bylo by to troufám si říci mnohem,mnohem lepší. Snad i má vliv na slabší hodnocení fakt, že za poslední cca 2 roky, na nás chrlí USA jeden komiksový filmík za druhým a tak nějak jsem těchto "počinů" přesycen.

Hněv Titánů (2012)

Jak by řekl Josef Pumplmě alias S.Zindulka(Vlak dětství a naděje)- "To byla ale kapitální békovina".

Deníky zombie (2006) odpad!

Dívat se 80% filmu na zem, nohy, hopsající baterku tmou, to mne fakt nebaví!

Posádka v ohrožení (1994)

Ne, to určitě ne, odpad tomu filmu nesluší. Snad proto dávám 3*. Jasně na prdel z toho nikdo nespadne, ale odpad...Jo a doufám, že chápete, že ty 3* jsou hlavně za Vigga. Nebýt jeho asi by to u mne dopadlo stejně.