• Thriller

Dluh (2010)

Já bych snad jen dodal, že na takový typ filmů musí být člověk naladěn. Nebo já to tak cítím. No a já zrovna byl naladěn velmi...

Svítání (2009)

Jsou to lepší 3* a to především, že se tu objevilo konečně něco originálního od doby Bladea.

Trust (2010)

Asi takhle..., pro nezasvědcené a neznalé jde o průměrné drama, ničím nezajímavé. Já osobně D.Schwimmerovi děkuji za tenhle film. Jakýkoliv počin v tomto směru je žádoucí a chválihodný. Rizika virtuální komunikace jako je kyberšikana, kybergrooming, kyberstalking, sexting ap. je pro většinu lidí neznámý pojem a přtom je velice aktuální i v této republice. Uživateli verbale nevíte o čem mluvíte a Váš názor na danou problematiku je tak nějak též slušně řečeno slaboduchý. Měl by jste více zajímat o případy, kdy "slaboduché čtrnáctky" páchají sebevraždy a jsou zneužívány lidmi, jejichž psychologické metody ovlivňovat "děti" jsou na takové úrovni, že by mohli vyučovat opravdové psychology.

Čistá čtvrť (2011)

Mne to jako pocta noir žánru nepřipadlo. A jestli to teda pocta měla být, tak teda prrr. Bych musel dát odpad. Odmyslím si teda tu "poctu" a vezmu v potaz celkovou pointu, která je velmi inteligentí a vtipná a tak jak je prezentována je i velmi originální.

Imigranti (2009)

Zajímavý pohled na imigrační politiku USA, do které ovšem vůbec nevidím a nic oni nevím, takže ji hodnotit nemůžu. Po fimové stránce dobrý. Jenže "dobrý" je vlastně za "3". Ano, nemá to hluchá místa, v celku mne to i zajímalo, ale nějak nehořím touhou to vidět znova.

Transformers 3 (2011)

Hodnotím film, který má přívlastek akční, takže nízké hodnocení je nesmysl. To ostatní ... je nepodstatné.

Vřískot 4 (2011)

Ne,ne,ne průser to není. Jen škoda té "nadstavby" finále. Tvůrci kombinovali, kombinovali, až se mi zdá, že to překombinovali. Jinak problém filmu je, že všichni víme, jakým směrem se film bude ubírat a jen člověk přemýšlí, kdo bude tím "vyvoleným" vrahem, proto pachuť zbytečnosti se filmu odpárat nedá.

Machete (2010)

Přiznávám, že dávám alibisticky 3*, což je v tomto případě neutrální hodnocení. Nevím jak mám film chápat. Pokud jde o parodii daného žánru, tak by bylo hodnocení vysoké. Ale pokud je to myšleno jen trochu vážně tak je to na hranici "odpadu".

Dealer II (2004)

Já osobně si nemyslím, že by byla "dvojka" lepší ne "jednička" s Frankem. Ovšem M. Mikkelsen je naprosto famózní!!