• Thriller

Světová invaze (2011)

V rámci žánru vynikající. Musím se smát uživatelům, kteří filmu házejí 2* a pod. a přitom trapnější sračky jako je třeba Den nezávislosti vychvalují do nebes. Nechci jmenovat, oni ví..., možná proto, že jim chybí "sladký" hapy end nebo možná rozsáhlý úvod, kde bychom poznali hrdiny a jejich dokonalé rodiny. Nevím nerozumím tomu. Asi budu muset pozměnit svou uživatelskou TOP 20.

Život po životě (2010)

Myslím, že to vystihl uživatel Shit. Příběhy běží tak dlouhou sami, že jejich propojení je opravdu nezajímavé a zbytečné, ale přidal bych ještě, že to tímto film poslalo směrem dolů co se celkové kvality týče. Do té doby jsem byl přesvědčen, že 4* ode mne tento film neminou, ale jak se říká - nechval dne před večerem.

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Strojově přesné....výkon Al Pacina bezchybný....moc mne potěšil John Goodman..., ale proč mám pocit, že je to jen výborně zahraný a natočený dokument...

Květ pouště (2009)

Nejlepší momenty fimu jsou až na závěr, které jsou opravdu silné... až jsem se z toho zapotil, bohužel si myslím, že na těchto závěrečných scénách film stojí. Je to škoda.

Město (2010)

Musím říci, že jsem se na nový flm B.Affleka těšil. Po shlédutí jsem si nechal čas na rozmyšlenou, jak to na mne zapůsobilo. Nevyhnu se srovnáním s Gone Baby Gone. A výsledek? Město je pro mmě slabší. Není to špatné, to určitě ne! Ale B.Affleck někde zapomněl "koule".

Sociální síť (2010)

Hodně lidí zde kritizuje hudbu..., tak já říkám, že v jednoduchosti je síla!!! Ano, právě tato jednoduchá, prostá hudba posazená do správných momentů filmu umocňuje pro mě celkový zážitek!! Jinak pan Fincher dokázal vyždímat z látky, o které se dá říct, že by se z ní dal natočit (možná) zajímavý dokument, úplné maximum( jak jinak!)

Spartakus (2010) (seriál)

Já osobně jsem spokojen. Škoda prvních dvou dílů a možná i toho závěrečného, které byly tak nějak "ušity" horkou jehlou. Ale s odstupem času je celkový dojem pozitivní. Už jen proto, že jsem dokázal si pustit 3 díly za sebou...a to se mi dlouho nestalo.