• Thriller

Mr. GS (2008) (pořad)

Sorry, ale já se u tohoto pořadu směju a dost!

Katka (2009)

Opravdu jedinečné, originální a neskutečně pravdivé..., tady každé slovo navíc je naprosto zbytečné. Viděl jsem to již dvakrát a nezbývá mi nic jiného než smeknout paní Třeštíková.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Naprosto se ztotožňuji s komentářem " monologa". Velmi výstižné. Černá můra všech kriminalistických techniků!

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Nelze tento seriál srovnávat s Akty X. Aktům X to nesahá ani po kotníky. Záměr určitě myšlený dobře, ale nemůžu si pomoct. Mě to nebavilo od samého začátku a dokonce jsem se přestal i dívat. Sorry J.J. Abrams.

Normal (2009)

Musel jsem si dát odstup k hodnocení tohoto filmu. Takže asi takhle: 1* za technickou a vizuální stránku filmu. Je to něco nového v českém filmu a vůbec mi to nevadilo. 2* za výkon Milana Kňažka a 3* za to, že to režisér zbytečně nenatahoval. Myslím, že 2 hodiny by se na to koukat nedalo, což znamená, že něco bylo špatně...

Mizerové II (2003)

3* jen za technickou stránku filmu. To se musí uznat, M.Bay prostě tyhle věci umí. Jinak se nic pozitivního říci ani nedá. Na druhou stranu proč se na filmy od M. Baye díváme? Myslím, že příběh, dialogy či samotný scénář to určitě nebudou.

Rudá planeta (2000)

Není to opravdu bůhví co, ale že by to bylo tak otřesné? Nemyslím si.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Nereálné, trapné, ubohé, hloupé,stupidní... a takhle bych mohl pokračovat do nekonečna. Hrozná sračka!!!

Andělé a démoni (2009)

Opravdu průměrný film. Má to pár světlých momentů, ale opravdu jen pár. Nejvíc mně vadilo, že Hanks alias Langdon vždy na vše přišel během pár vteřin a to jedním pohledem nebo na základě nějakého textu a pak to vysvětlil, takovým způsobem, že vlastně mohl říci úplně cokoliv, protože to chápal jen scénárista a možá režisér. A tak to bylo celý film. Od Howarda určitě zklamání.

Zelená míle (1999)

Tady nevím, co bych měl vytknout. A ani vlastně nevím co vše vyzdvihnout, abych na něco nezapomněl. Frank Darabont se u mě zařadil do TOP 10-ti režisérů. 100 % a ani o desetinů míň!.