Pokoj (2003)

Po přečtení The Disaster Artist nelze jinak, než dát i pátou hvězdičku :D.

Death Note (2017)

LOL :D Pravděpodobně asi nejpitomější film světa. Jako Death note je to na jednu hvězdičku, jako ujetá parodie je to místama i fakt vtipný. Scénárista ani režisér tutově ani nedočetli na wikipedii o čem byla předloha, takže paradoxně si film drží solidní tempo i napětí, protože drží diváka v nejistotě, jestli je to ten film jako myslí vážně, nebo ne :D. K tomu navíc s každou další scénou se diváci můžou těšit na nová překvapení v podobě ještě větších nesmyslných blbostí než ve scénách předchozích. Stojí za kouknutí už jenom kvůli vřeštícímu hysterickému Lightovi a kvůli faktu, že to má ještě ke všemu blooper reel :D.

31 (2016)

Zajímalo by mě, jestli příště Rob Zombie se svou partou ten svůj výborný zvukový a obrazový talent vyplýtvají zase na nějakou jednoduchou blbinu jako je tohle :D

V (1984) (seriál)

Spousta vaty a v posledním díle už fakt nevěděli, co dál. Kdyby z toho ale udělali něco jako scifi Černou zmiji ve vesmíru s Dianou v hlavní roli, tak by to byl asi nejlepší seriál na světě :D.

Černý čtvrtek (1998)

Kdyby tam bylo víc Paulíny Pořízkové, tak by to bylo ***** :D

Náš vůdce (2008)

Die Welle je očividně velmi populární film na csfd, tak proč dostal jenom **? Dokonce jsem uvažovala o *, ale protože jsem hrozně hodná, tak tomu dám ještě i tu druhou hvězdičku za skoro celou scénu z konce v posluchárně. Je to totiž čistě účelová a prvoplánová blbost. Hlavní myšlenku a smysl tohoto filmu nikdo nezpochybňuje, ale způsob jakým ji předává je přinejmenším trapnej. To podstatné v Die Welle je ustavení faktu, že učitel provádí pokus v rámci jakéhosi sociálněvědního semináře, a to druhé podstatné je zmíněná scéna v posluchárně na konci. Mezi tím je jen zbytečně účelová vata. Psychokluk hned první odpoledne, tak hodinu po oficiálním začátku experimentu, pálí svoje věci a vytahuje pistolku? Bordel v ulicích hned večer toho samého dne? Vztahové problémy některých postav na úrovni dawsonova světa už tomu víc škodit nemůžou. + Ještě deset milionů podobných věcí, které zaprvé slouží k účelovému hecování děje, a za druhé slouží jen k nějakýmu zabití času mezi první a poslední scénou, resp. předposlední scénou. Prvoplánovost pak podtrhuje už jen závěrečná "ulička hanby". Ta scéna v posluchárně je vynikající navzdory tomu, že na jejím konci začne být zase účelově přiblblá s tím psychoklukem, ale tak díky ní si tohle zaslouží i tu druhou hvězdičku.

Hellraiser: Revelations (2011)

Ono se to ze začátku nezdá jako taková katastrofa odpovídající 20% na csfd, ale čím dál to jde, tím horší to je. Rozpočet prý byl 300000 dolarů a předpokládám, že nejvíc padlo na pronájem vilky na kopci, část na těch pár herců, co si o plat říct můžou, zbytek byl catering na grilovačku ve vilce (protože proč si aspoň neudělat párty, když už nic) a na vykrmení pinheada. To je pravděpodobně důvodem, proč už nezbylo na herce hlavních rolí a tak někde na pláži naverbovali párek dudebros, co tam zrovna byli na prázdninách, s nabídkou honoráře v podobě piv a svačin z cateringu. Jinak si prostě nedovedu vysvětlit dva nejhorší herce v dějinách lidstva, takže prostě budem předpokládat, že to jednoduše nebyli herci a ani nevěděli, že doopravdy hrajou ve filmu. Každopádně i tak to byla blbost, která se stávala s každou minutou nesmyslnější, aby to nakonec byla momentka z běžného pracovního dne firmy Cenobit & syn s pantátou Pinheadem, co nám po těch letech trošku přibral a tak mu musel vypomáhat malej Pinďa junior.

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Nevím komu tehdy ruplo v kouli a rozhodli se z nesouvisejících scénářů udělat Hellraisery, ale v tomhle případě zjevně moc neřešili, že to nedává absolutně žádný smysl v kontextu předchozích hellraiserů a hlavně to ani vůbec nechápe smysl cenobitů. V čem si to ale zaslouží druhou hvězdičku je zaprvé kvalitní krev, sice je občas trochu moc marmeládová, ale pořád lepší hustější než vodovky se kterýma nejde ani napsat nápis na zeď. Za druhé pak za vtipný retro. Připomíná to chvílema hardcore záležitosti jako Howling 2, ale ten rozdíl je v tom, že Howling 2 si to mohl dovolit, protože to byl film z roku 1985. Tohle je film z roku 1990, ale překvapivě natočen v roce 2005 :D, ale aspoň to má všechno, co levnej horor z těchto let má mít. Je tu nehodící se hudba, sjetí raveři v nesmyslným hambatým metru s nahatýma holkama, výprodejovej napodobitel Kyla MacLachlana a Kari Wuhrer bez implantátů, co si neuvědomila, že už má věk na to, aby se neoblíkala jak grungeová patnáctka, které se nepodařilo sehnat pruhovanej svetr, a tak na sebe navlíkla pánskou koženou bundu z nadměrných velikostí. A do toho ty dialogy a hlášky - totální demence v zemljance, a to doslova vzhledem k prostorám, kde se to natáčelo. Jednoduše jako Hellraiser totální tragédie až do takové míry, že to vypadá, jak kdyby si doug bradley a parta lacinejch halloweenovejch masek spletlo scény s úplně nesouvisejícím filmem a produkce to neřešila, protože to stejně jde rovnou na dvd. Jako špatnej retro film s totálně přiblblýma hláškama a nápadama (viz ručník pod bundou nebo snaha neupoutat na sebe pozornost znuděnýho rumunskýho hlídače v metru) je to ale docela vtipné, i když by asi bylo lepší, kdyby si to uvědomili, a nesnažili se až do konce prezentovat ten film jako úplně vážný :D.

Proxy (2013)

Sice je úvodní scéna hnus, což ještě umocňuje odtažitý způsob jejího zpracování, ale zbytek filmu je totální tragédie. Nesympatické postavy v retardovaném příběhu + ještě navíc jsou hrozně zahrané. V tomhle opravdu exceluje ten chlápek co tam hraje toho manžela, protože ten jen odříkával text a v záchvatech improvizace dělal veselé cviky a vtipně prázdné obličeje. Všechno se to navíc táhne jak sopel, především pokud jde o nějakou pitomost typu scéna s manželem jak kouká z okna. Jediné, co to zachraňuje alespoň trochu je Kristina Klebe, protože ta jako jediná je schopná trochu zahrát a navíc očividně to nebere až tak vážně + navíc tam má masturbační scénu, jedinou zajímavou v téhleté hrůze.