Prokletý ostrov (2010)

Svižnost, kamera, akce. Do posledního okamžiku jsem nevěřil že to může skončit takhle. Můj neoblíbenej herec Leo mě v tomto dílku asi přemluvil abych mu dal ještě jednu šanci :-)

Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)

Prosim..? No to je nářez! Původní anime bylo na 5 hvězdiček, ale to je ve srovnání s tim aspoň na 10*. Grafická propracovanost, svižnost a hudba. Zřejmě nejlepší anime co jsem kdy viděl ( a to jsem jich viděl dost ) :-)

Naruto: Šippúden (2007) (seriál)

Společně s přívlastkem Shippūden začal celý seriál nabývat na dospělosti, dramatičnosti a hlavně závislosti. Konečně pořádné boje či zápletky.. Znáte to, když se celej tejden těšíte aby jste si mohli v pátek večer pustit jeden dvacetimunutovej díl...? :-) Naruto je vášeň

Moon (2009)

Kvalitně podané, nicméně chvílema nudné a zdlouhavé sci-fi. Uznavam psychologickou propracovanost a výkon Sam Rockwella, ale znova bych si to už nejspíš nepustil.

Old Boy (2003)

Tak banální, až je to geniální. Tendle film mě upoutal a už nepustil. Velice mě zaujal soundtrack a herecké obsazení :)) Kill Bille, kam se na tohle hrabeš :-)

Iluzionista (2006)

Je to už měsíc co jsem ve dvou dnech viděl Iluzionistu a Dokonalý trik. Po shlédnutí jsem byl spíše kvalitativně nakloněnej pro Dokonalej trik, ale nemůžu si pomoct. Děj a atmosféra Iluzionisty se mi stále vrací, vybavujou se mi scény, zatímco DT upadá do zapomění mé chabé mysli. Navíc mam mnohem radši Nortona než Jackmana ( abych to řekl na rovinu Jackman mi je nesympatickej a jeho hereckej projev na mě nepůsobí tolik realisticky ) Tak na základě pozdních vlivů na mou mysl měním hodnocení Iluzionisty ze 4* na 5* a určitě si to pustim v bližší době znova.

Devil (2001)

Začínám se pana del Tora čím dál více oblibovat, podobně jako Fanův Labirint.. film bez výrazných hvězd, ale jde vidět že to jde.. Pochmurná atmosféra, inteligentně podané... *****

Donnie Darko (2001)

Tak todle byl doopravdy libovej film. Narazil jsem na něj uplně náhodou a jsem rád, že jsem ho viděl. Po delší době zas pořádnej filmovej zážitek.. Vhodnej soundtrack, líbivé herecké obsazení a slzu nakonci. Více takových filmů! *****

Legie (2010)

Na tento film jsem se z trajlerů fakt těšil.Dobrej nápad na příběh, sympatičtí herci... ale provedení..?To mě fakt sklamalo, vše šíleně předvídatelné, někdy až absurdní.. ** a už si si to nikdy nepustim!

Faunův labyrint (2006)

Není co zastírat, fantasy žánr je jeden z mých nejpreferovanějších žánrů. Svým způsobem mi to připomíná burtona... i něolik hodin po filmu si pokládam otázky týkajích se filmu, sem poztivně naplněn.Rozhodně roporučuju.. 5 hvězdiček ode mě!