Piráti na vlnách (2009)

Rozhodně nefandim mezi fanoušky rokové muziky, ale tendle film si mě prostě získal.Jednoduchá, příčemž originální zápletka. Rock n Roll.. Sex, muzika.. ale i láska. Perfektně zvolené postavy a herci je hrající, hezký holky. Hezky, sladkokysele podané.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Myslim, že z tohodle filmu se dalo vytěžit mnohem víc.. Benjamin, narozen jako stařík, mládnoucí..jeho osudová láska Cate Blanchett.....Po recenzi v novinách jsem se na to těšil jako malej, ale ve výsledku jsem byl sklamenej, chvílema jsem usínal.. příliš zdlouhavé..Byl jsem z toho otrávenej tolik, že jsem se na konci nedonutil ani k tý slzičce :-)

Afro Samurai (2007) (seriál)

Samuel L Jackson a soundtrack dle mého gusta!

Tráva (2005) (seriál)

Po pár dílech zjišťuji, že by mě to mohlo bavit. Uvidíme dále

Rodinná pouta (2004) (seriál)

Když jsem byl menší a neměl přístup k internetu tak mi nic jiného nezbývalo než u toho s rodičema vysedávat. Našel jsem asi pro tento serál pochopení. Pochopení v tom smyslu že nedám odpad :-)

Glee (2009) (seriál)

Podobnej žánr filmů a seriálů mě nikdy nezaujal. Zprvu jsem timto serálem opovrhoval, ale po prvních pár dílech si mě získal (viděl jsem celou první řadu za 2 dny). Kvalitní moderní písničky. Jednoduchá zápletka ( ten má dítě s tim,, ten si myslí todle, prudérní tělocvikářka...) jsem zvědavej co nám nabídne druhá série Glee .

Veronica Mars (2004) (seriál)

Příjemnej teenagerovskej seriál se sympatickou Kirsten Bell v čele. Soundrack kvalitní.. po velkém množství dílů způsobuje závislost :-)

8. míle (2002)

Pro mě, jakožto pro fanouška rapu je todle velice kvalitní snímek. Eminem vyrůstal v těžkém prostředí, ale díky své síle a odhodlanosti se dostával stále vejš a vejš.. však vidíte teď, kdy vás témněr skoro haždou hodinu otravuje v Rádiu. Uznávam ho jako kvalitního rapera,producenta a odteď asi i herce. Další věc na tomdle snímku..? Soundtrack, takhle nabouchanej film skvělým g´rapem? :-) fakt paráda. Ode mě to musí bejt jasných 5*

Devil May Cry (2007) (seriál)

Uznávam grafickou stránku, soundrtrack se taky dá, ale přiběhově mě to moc nechytlo..