Den nezávislosti (1996)

Hezké efekty, Willa mam rád, film se neobešel bez typických Emmerichových znaků ale líbí! 4 hvězdičky.

Godzilla (1998)

Byl jsem ještě malej klouček když jsem byl na tomto filmu v kině :-) od té doby j sem ho neviděl a možná ani nechci abych si nezkazil mínění.

2012 (2009)

Emmerich jak ho známe. Bohužel todle už bylo moc. Naivní, snad i pro lidi co nepřemýšlejí. Ujel autem zemetřesení, proletěl letadlem mrakodrap, ale ujetí výbuchu super vůlkánu už na mě bylo vážně moc. Ale za ty efekty musim ty 2 hvězdičky dát.

Než si pro nás přijde (2007)

I slzička na konci ukápla :-) Příjemná a milá komedie, která vás nesklame.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Nevšední anime ze znaky krimi. Propracovanost, která se u anime vyskutuje je u death note je větší jak normálně. Charakter L x Charakter Kira - srdceryvný a napínavý souboj těchno titánů... Bohužel po eLové smrti už to stratilo svůj "šmrnc", ale i přesto 5 hvězdiček.

Láska nebeská (2003)

Nejkrásnější romantickej film co jsem viděl :-) splňoval takřka všechno co si přeju: pozitivní náboj,decentní humor,kvalitní herecké obsazení a v neposlední řadě kvalitní soundtrack. 5 hvězdiček je ještě málo!

Bleach (2004) (seriál)

Na vtipnosti a příběhu oproti narutovi strádá, ale myslim že to perfektně vykompenzujou kvalitní boje.

Naruto (2002) (seriál)

Společně s Bleachem a FMA nejlepší anime. Propracovaný systém vesnic, jutsu, postav.. člověk musí smeknout. Jediná věc co mi vadí jsou fillery, ale chápu, jsou potřeba..

Smallville (2001) (seriál)

A víte, že mně se to taky nelíbilo když jsem to semtam viděl na nově? Ale pak přišlo období nemoci a já si smallville začal stahovat od třetí řady v anglickém znění. Když na to koukáte postupně tak vám to dává smysl, rostete společně s Clarkem. Vrchol nastává od 7 řady kdy se z toho stává pořádnej nervožrout a dostáváme se k pořádné zápletce. Líbí se mi propracovanost, režie a také herecké výkony Toma Wellinga alias Clarka a Erici Durance alias Lois. Pro mě to je prostě jedinička mezi televizními seriály a proto bez zaváhání uděluji 5 hvezdiček :-)

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Bravůrní sitkom. Určitě patří na špičku televizních seriálu. Prokousat se přes první sérii nedalo tolik potíží a pak mě Scrubs pohltil... Zach Braff a John C. McGinley ? Nejlepší a nejpřesvědčivější výkony co jsem kdy viděl. 5 hvězdiček