Pařba ve Vegas (2009)

Vyber si z mých nových tarifů: Piju málo, Chastám často, Vnímám tě a Dohoda s hospodou... Tvůj Alan.

Samotáři (2000)

Tady lidi málo hulej, kdyby vic hulili možná by přestali lhát, i se třeba opouštět. Hulení tady prostě eště nemá takovou tradici.

Smrtonosná zbraň (1987)

Pěkný akční duo, který se plete díky českýmu nazvu se Smrtonosnou zbraní, teda pasti s Brucem W. Rusové už jako zloduši v tý době in, tak je nahradili Jihoafričani s apartheidem. Radši než Rusko ala SSSR mám radši apartheid.

Performers of the Year 2014 (2013)

Hustých 5 dračic, ne že by byly všechny stejně sexy, ale je to dobrej matroš. A jako hodně dobrej.

Xena (1995) (seriál)

Tak tohle byl hukot seroš. Lucinka Lawlessová v hustým sadomaso koženém oblečku nakopava chlapiskům zadky a je tu toho dost sexy. A ještě tu má jakoby lesbickou asistentku zrzku Reneé O'Connor, ta se z nekňuby taky stala sexy pomocnici.

Přizdis*áči (2011)

Fakt asi nejsem na takzvanej britskej humor, nebo jsem ho tu neviděl, možná hodně málo. U některej scén se mi chtělo zvracet a to mi nějaký drobný uchylarny neva. Párkat jsem se zasmal a ženský taky byly. Z Angličanek museli vybírat i tak jsem jim to nepovedlo až tak dobře.

Jonah Hex (2010)

Dost hustej komiksovej úlet sexy samici Megan Fox - liškou. Nějaký procenta si to i díky ní zaslouží. Joh Brolin taky není špatnej, ale pro mě není tak sexy.