Sociální síť (2010)

Cookies a podvodné stránky mohou vypadat k smíchu, ale když jde o vaše soukromí, vyplatí sebrát je vážně. A ano facebook mám.

Sebevražedný oddíl (2016)

Margot Robbie, Margot Robbie a ještě jednou Margot Robbie. Na té film stojí - díky ní možná nejen film- a páda. Jednoznačně nejlepší Harley Quinn ever.

Únos (1952)

Trapná rudá bolševistická propaganda. Spíš než únos se jedná o útěk. Dokonce hrdinný. Kádar-Klos mě nikdy moc neuchvatil a tady už vůbec.

Modrý blesk (1999)

Davali to na Dajto a já jsem Martina Lawrence a jeho modrýho bleska nějak nedal. Asi to bude podle nalady. Ale modrý blesk, černý nebo růžový panther je toho nějak moc.

Koncert pro Manchester (2017) (koncert)

Trochu citace: Popový postrach. Smí se to říci, když jde o pietu pro Manchester? Přestože z pohledu mnohých rodičů i prarodičů, generací odchovaných Beatles či Rolling Stones, neexistuje větší hudební nuda než Ariana Grande coby pěstěná princeznička Barbie a její objímání, dojímání, pózování, pusinky, srdíčka. Zdroj: http://kultura.zpravy.idnes.cz/koncert-pro-manchester-07v-/hudba.aspx?c=A170606_093324_hudba_ts I srdičko MCR takhle ne.

Mládeži nepřístupno (2013)

Hustej, ultra a coool nářez. Fakt silný obsazení, který vyvadí dost hustý kousky. Někdo měl koule, možná až na krku, jít do tyhle odvazový zaležitosti i když tak moc jak by to chtělo.

Piraňa 3DD (2012)

David Hasselhoff jako David Hasselhoff je sice fajn a možná i coool, ale jinak slabé jako odvar z odvaru. Dobrá dobrá holky v plavkách fajn i tak byly v Piraňe 3D -ten předchozí od Lake Victoria lepší.

John Wick (2014)

Sice je fajn mlatit Rusy a ostatní chatru -po jejich svoloč-hlava nehlava, ale tady to děla nějakej rusofil nebo co. Ně to moc nechytlo naví c byla sympatická postava Adrianne Palicki. Je to kus ženský a je sympatičtější než baba jaga Keanu Reeves.

Sibiřský deník (2016)

Nemám rád bolševiky, tedy komouše, rudoše (sorry Vinnetuu, ale pro tebe Pierre Brice to neplatí, ale pro Gojko Mitiče jo) atd. Hrdinský lid Pobaltí proti bolševistickým Rusům musel bojovat i uniformách SS, což se nelze ani divit.

Wolverine (2013)

Aneb jak Wolverine - rosomák přes Hirošimu nebo Nagasaki ke štěstí přišel, nebo snad k neštěstí. Dost cool samurajky a samurajové.