Poslední loď (2014) (seriál)

To co se melo stát poctivým apokalyptickým seriálem, se stalo americkou s.....u. Nikdy vice.

Paranormal Activity (2007)

Takhle nesympatickou a stupidní dvojku jsem už léta ve filmu neviděl. Tu jednu hvězdičku dávám jen za nápad a technické zpracování.

The Mystery of Edwin Drood (2012) (seriál)

Jako skoro každé zpracovaní Charlese Dickense od BBC tak i toto je velice podařené. Velice oceňuji tu atmosféru, je jedinečná. Jak tady něktreři píšou o nedobrém konci atd. Tak je potřeba si uvědomit, že Dickense při psaní tohoto díla zemřel aniž by ho dokončil. Pro existenci více než 2000 různých pokusů o dokončení tohoto románu je to nejčastěji ,,dokončované,, dílo na světě.

Komando postradatelných (2012)

Jen kvůli Seanu Beanovi nedám odpad. Už dlouho mě žádný film takhle nezklamal, vzhledem k obsazení.

Kolumbovo náměstí (2012)

Bože jak někdo kdo natočil Middle Men může takhle zprznit film. Zhruba do 45 minuty jsem jsi říkal jak nespravedlivé je hodnocení tohoto filmu. Jasně už jsem viděl různé variace podobného příběhu a i herecké obsazení slibovalo něco ,,aspoň,, průměrného, ale jak přibývali minuty na časomíře přehrávače bylo mi jasné, že to nezachrání naprosto nic. Naprostá ztráta času. Jedna hvězda a to fakt jen za obsazení.

Přehlížený (2007)

Tohle rozhodně není nej film co jsem s touto tematikou viděl, ale bože proč se mi tedy tolik líbil? Možná proto, že jsem nenapravitelný romantik.

Zločin (2011) (seriál)

Dle mého skromného názoru velice povedený krimi serial, hodnotím sice po 4 dílech, ale atmosféra mě dostala a po skončení jsem vždy natěšený na další díl, takže za mě urcitě 4 hvězdy. Trochu nechapu ty srovnaní s Twin Peaks, ale co človek to názor.

The Presence (2010)

Výborný atmosferický film o jedné ostrovní chatě, o jedné ženě, o jednom muži a o jednom duchovy, který si musí vybrat zda bude stát na straně dobra nebo zla. Pro mě osobně super kousek u něhož mě nejednou zamrazilo. Jedině co bych snad vytknul je hudba, která mi občas až moc připomínala Signs.

Temné patro (2008)

Nestává se tak často, aby tady na ČSFD ohledně horrorů bylo hodnocení tak rozpoluplné, což mě u toho dle kousku velice potěšilo, jelikož ze začátku se mi zdálo, že jsem snad jediný, kterému se to líbilo. Za mě má tenhle film za tři a půl, ale rád to zaokrouhlím směrem nahoru. Bylo to strašidelné, nepředvídatelné a konec mě vcelku dostal.

Husk (2011)

Slušný horror, který ani nenadchne ovšem ani nezklame, dostanete přesně to co se od takoveho filmu dá čekat. V dnešni záplavě slaboduchých staršidelnych filmů určitě vyčnívá svou přímočarostí a atmosférou, takže odpustíte i sem tam nějaké to nelogické chování postav. Rozhodně bych takovych snímků s radostí přivítal víc.