Matrix Reloaded (2003)

První díl, je bezpochyby skvělý.  Ovšem tomto díle,  vám tvrdí,  že  je lidstvo v Sionu schopné vyrobit vznášedla,  stroje, které  zajišťují  vodu, potraviny, elektřinu a teplo, ale nejsou schopni vyrobit oblečení bez dir, nože  a lžíce. Ok , no.

Husí kůže - Kukačkové hodiny zkázy (2023) (epizoda)

Už vím, čím mě  tenhle serial straší. Pokud by se v to kočičím oblečků předváděla dívka. Hned by všichni  řvali jak bílý,  čtyřicetiletí, muži mají  převahu.   Ovšem pokud v tom samém  běhá, homosexuální idiot, je to ok. Idiot ne kvuli tomu kdo je, ale jak hraje. Tento serial nedoporučuji. Pokud ma byt neco strašidelné,  tak nechci, aby to byl chuj s chujem.

#annaismissing (2023)

Klobouk dolů.  I v Česku se dá natočit kvalitní film.

Putin vs the West (2023) (seriál)

Takže budu asi první.  Rád  bych poděkoval xxDentonxx, za překlad.   Rozhodně je to zajímavé a těším se na druhou serii.

Kde zpívají raci (2022)

Recenze od kleopatry je přesná.  Jen bych doplnil, že ve filmu oproti knize neni vůbec vysvětleno, proč  se otec takhle chová. PTSP je odpověď.  Další věc,  která  je oproti knize jiná, že právě  její  otec,ve chvílích střízlivosti, Kyu bral na výlety a naučil jí o bažině spoustu věcí.  Mrzí  mě,  že jejího otce vykreslily jako opilce a násilníka bez důvodu. Další  věc,  láska je v tomto příběhu důležitá, ale neni to nosna látka příběhu. Kniha je o lásce k životu a přírodě. Režisérka a scénáristka d toho prostě udělaly červenou  knihovnu. Úryvek  z knihy: Pro biologii je dobro a zlo stejnou barvou, jen viděnou v různém světle. P.S. Daisy Edgar-Jones, je prostě skvělá.

Kletba krve (2023) (seriál)

Naprostá spokojenost. Musím dodat, že hudba mě  velice pěkně  překvapila.

Anthropoid (2016)

Tak jsem si po nějaké době pustil film, abych nezapomněl proč jsem hrdý na Česko a Slovensko. Co , ale nemůžu  přežít je Aňa Geislerová.  Prostě tak hrozně  osazena postava už  tady dlouho  nebyla.  Vážně  by mě  zajímalo jestli za tím byla jen angličtina nebo ala Weinstein. Mimochodem proč nenosí fedory?

Vír (2022) (seriál)

Vřele doporučuji.