Jack Ryan - Season 3 (2022) (série)

Jak jsem se těšil. Samozřejmě scénář zas psal idiot z USA.... Koukám, že John Krasinski, bude hrát v jakékoliv blbosti. P.S. Komentář Raid91, mě zas uvrzuje v tom, že přímá volba prezidenta je blbost. A mimochodem, mávání ruskými vlajkami a řvaní Česko, Česko tomu nasadilo korunu.

Jack Ryan - Sokol (2022) (epizoda)

Vážně by měly scenaristi z USA číst a možná aspoň trošku mít zájem. Už jsem viděl pár b filmů, kde Praha a vůbec česko hrálo svou roli. Ale tohle je výsměch. A vůbec nejlepší je 40 minuta tohoto dílu, kdy mávají lidé vlajkami, křičí Česko, ale jsou to ruské vlajky.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Jediný film z várky Star blbosti co, se mi líbí. Přežil bych jakoukoliv, Star blbost, ale bylo by kurník fajn co má větší sílu. Stíhačky střílí, bez účinků na věže. Ovšem v dalším dílu stíhačky mají silnější (lasery) a rozstříleli i bunkr.  A to nemluvím o ručních zbraních, ta samá blbost. Takže každý fanoušek Star Wars je blázen. Ať žije Star trek.

Spolu & Hladoví - Moravský kras (2022) (epizoda) odpad!

Klára by se měla raději cpat zeleninou a ovocem. Ok, je jí 14, ale stejně. A a fotr???  Češi sem tam umějí udělat něco... třeba Most.  A potom se objeví... tohle.

Pasažéři (2016)

Vážně se mi to libí, ale tu pi.. co děla masky bych vyhodil. Pokud v teto době, za tyhle peníze nezvládnou vousy ? Snad se ta kravka smaží ve filmařském peklu.

Detectorists (2014) (seriál)

Jen Britové umí vytvořit serial o tématu, který není " IN " , ale přesto je půvabný. Děkuji překladatelce datel071, že mi umožnila si tohle užít.