Muž z oceli (2013)

Velké zklamání.Nesmyslné jednání v některých situacích,nesmyslné dialogy,nesmyslný vztah,zbytečně moc efektů.Těšil jsem se na něco jiného,čehož se mi dostalo,ale poskromnu.Hudba byla skvělá,ale to se u Zimmera očekává.

Útok na Bílý dům (2013) odpad!

Proč já na toho Emmericha vůbec koukám.Co film,to paskvil největšího kalibru.Jeden velký kýč propagující USA,nesmyslné dialogy,trapné hlášky,nereálné chování lidí.Troškovina akčních filmů spoléhající na lidskou demenci.Většinu jeho filmů udržela hodnocení v průměru hudba nebo efekty propukujících katastrof,ale tohle byl absolutní průser.

Těžká váha (2005)

Jako má feťák výraz blaženosti,když si píchne dávku,tak podobám se jemu,po shlédnutí skvělého filmu.A zde jsem ten výraz určitě měl.S čistým svědomím můžu říct,že zatím nejlepší film s boxérskou tématikou.Rocky tomu nesahá ani po kolena.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Vynikající hudba,ale jinak parodie na gangsterky,jak vyšitá.Styl filmu se podobá Transformérům(hodně klišé,jednoduché věty a mrtě akce),ale tohle bohužel není pohádka.Průser.

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

"Ty by si nechtěl jít s holkou s velkým klitorisem?Ne,protože další stádium je chlap s malým pérem." Mazec :-)