Princ z Persie: Písky času (2010)

Princ z Perzie je velkolepé fantastické dielo s výbornými hereckými výkonmi. Celý film raz padá, raz ide hore. Tí hashassini čo to boli za čudá :). Film som si moc nevychutnal, videl som v kinoverzii ale pravdu povedať dosť dobrý film . Moje očakávania pred filmom boli vysoké, ale po skončení filmu trocha klesli. Hlavná trojica hercov bola dosť zaujímavá ale dobrí herci nespravia všetko. Ale aj tak dobré. 80%

Zataženo, občas trakaře (2009)

Padajúce fašírky, palacinky, cukríky, torty a všetko možné čo Vás napadne: tak to je Zataženo, občas trakaře. Skvelý celovečerný animovaný film, jednoducho skvelá, nádherná,senzačná podívaná. Radosť si pozrieť takúto milú, vtipnú rozprávku 8/10.

G-FORCE (2009)

Morčatá ma veľmi prekvapili. Boli malé, milé, pekné, roztomilé a ešte by som našiel viac slov. Rozhodne najväčšie prekvapenie roku 2009. Oddychovka pre deti aj dospelých a k tomu skvelý Nicolas Cage. 75%

Nezapomeň na mě (2010)

Príbeh dojímavý jedným slovom povedané skvelý, film už trochu horší ale bol dobrý, skvelá dráma od Allena Coultera,ak mám povedať pravdu nepasoval mi tam Robert Pattinson (tohoto herca nemám rád) ale skvelý film.

Pařba ve Vegas (2009)

Uplna pecka, jedna z najlepšich komedii posledných rokov s výbornou štvoricou hlavných hrdinov. Klobúk dole.

Star Trek (2009)

Žiadna veľká sláva. Dobrá oddychovka plná akcie. Ja startrek moc nemusím ale pozrel som si to a nebolo to až také zlé. 6/10

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Pre mňa sklamanie. Veľa som nečakal ale toto bolo menej ako som čakal. Ale je dobré že aj Česká republika natočí animovanú rozprávku.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Skvelý animák. Bolt je jednoducho skvelý pes. Skvelá rozprávka nielen pre deti ale aj pre staršie vekové kategorie.

Yes Man (2008)

Oddychová komédia plná humoru skvelých hereckých výkonoch ale najmä výborný Jim Carrey. Komédia na ktorú sa treba divať keď vonku prší no nebola to žiadna sláva. 70%

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Pán prsteňov je veľkolepé dielo. Podľa mňa je to najlepší fantasy a aj dobrodružný film aký kedy vznikol. Peter Jackson dal tomuto filmu všetko čo mohol. Skvelá hudba, krásne prostredie, výborný herci...95%