Vánoční koleda (2009)

Krásny príbeh, dobrá animácia len na animák to bolo dosť strašidelné, tí duchovia. Film s krásnou myšlienkou.

Poslední vládce větru (2010)

Obrovské sklamanie. Debilina nad debilinu. Shyamalan sa teraz ukázal v tom najhoršom možnom svetle. 30% a aj to s prižmúrenými očami.

To byl zítra flám (2010)

Toto bol originálny nápad. Dej je už slabší, slabé dialogy ale zas humor bol dobrý. Skvelí hlavní hrdinovia, no ten záver bol veľmi zlý. 60%

Bez soucitu (2010)

Náhodou dobrý akčný film. John Travolta skvelo zapadol do úlohy "tvrďaka". Dobré akčné scény ale predsa sa nejednalo o nejaký skvelý film. Tých 65% je úplne zaslúžených.

Já, padouch (2010)

Dosť veľké prekvapenie. Celý film som sa perfektne bavil, dobrý humor, len keby bolo trochu lepšie animácia (nehovorím, že bola zlá) tak by to bolo za *****. K tomu ešte 3D (šokujúco ma nebolela hlava) 80%.

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Výborná výprava, skvelí herci ale celkovo sklamanie. Celý film som sa bavil, napodiv dobré akčné scény, no ten záver bol hrozný a preto dávam ***. Keby ten záver bol iný tak by to bolo za ****. 70%.

Mikulášovy patálie (2009)

Tak toto som nečakal. Komédia so skvelým scénarom, dobrými mladými hercami, nechýbal ani humor. A tie mená tých chalanov tiež nemali chybu. Najmilšie prekvapenie tohto roku. 80%

Legie (2010)

Tak ak toto ma byť apocalypsa, tak Twillight by mal byť najlepší film všetkých čias. Celý film som sa nudil a ku koncu tí anjeli a aj tí zombíci boli hrozní. Ešte raz kravina, kravina a ešte raz kravina. Už nikdy viac to nechcem vidieť. 35%

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Celkom dobrý thriller. Lenže celé je to dosť nudné, občas sa objaví dobrá scéna ale to je všetko. Ešte to bolo na môj vkus dosť dlhé. Tak vydržať pri Švédskom thrilleri skoro dve a pol hodiny tak to chce dosť veľkú štipku odhodlania. 65%

Exmanželka za odměnu (2010)

Tak dobré som sa už dlho nebavil a to veru čo povedať! Nechápem prečo to má také nízke hodnotenie(viem, každému sa to páčiť nemusí ale aj tak by si to zaslúžilo aspoň 70%).Jednoduchá komédia so štipkom humoru a dobrej akcie je niekedy oveľa lepšie ako nejaký horror alebo akčňak. Herecké duo ušlo, možno by som zaradil aj do rebríčka filmov roka. (ale určite by neuspela lebo už boli natočené lepšie kúsky tento rok) ale aj tak solídna až skvelá komédia. 75% stopercentne zaslúžených.