Smrtonosná past (1988)

Ťažko hodnotiť takýto film. Teraz by som ho ohodnotil asi 3* ale na tú dobu to musel byť trhák a to veru čo povedať.95%

Sám doma 3 (1997)

Tak toto už nemá s klasickým Samom doma absolútne nič spoločné. Otras!!! 15%

Sám doma (1990)

Povedal by som, že najlepšia komédia aká kedy vznikla. Smial som sa v kuse, dokonca mi bolo ľúto aj tých zlodejov. Jednoducho bomba!!! 99%

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Nudné ale dobré. Herci boli skvelí, dobrá tematika, na jednej strane bol policajt, ktorý si čestne plnil svoju práce a na druhej bol iný, ktorý všetkých klamal, kradol peniaze a tak. Príjemné prekvapenie. 80%

Twilight sága: Zatmění (2010)

Oproti minulej časti pokrok, ale nič to nemení na tom, že TWILIGHT je jeden obrovský omyl, ktorý nemal byť nikdy natočený.

Počátek (2010)

Počiatok je najinteligentnejší Sci-Fi film aký som kedy videl. Film Vás vťahuje do seba, no v tom príde nejaká blbosť pri ktorej neviete koľká bije. Vo filme som nevedel rozlíšiť či sa jedná o sen alebo o skutočnosť. Minimálne originálny nápad, skvelá réžia( čo iné sa od Nolana dalo čakať) ale nevedel som sa dočkať kedy to už skončí. Prepáč Nolan, prepáč Leo, prepáčte všetci ale toto si fakt nezaslúžilo 5*. 80%

Paranormal Activity (2007)

Paranormálna kravina, ktorá mi nahnala dosť zimomraviek. To je všetko.

Matrix (1999)

Zo začiatku nič moc , potom sa to rozbehne keď ho idú oslobodiť ale ten koniec mohol byť aj lepší. ale aj tak dosť dobrý sci-fi film v ktorom sa v dobrom svetle blysol nejeden dobrí herec. 80%

Čarodějův učeň (2010)

Dysney- ovské fantazijné dobrodružstvo pre teenedžreov a malé deti. Dospelých to určite nemohlo baviť. Ale mňa to celkom bavilo. Celý dej je dosť nudný, sem tam sa objaví nejaká scénka vhodná za zmienku.Nicolas Cage si po dlhej dobe nechal narásť dlhé vlasy. A ešte, Jay Baruchel ako čarodejník? Tak to v žiadnom prípade.