Jak vycvičit draka (2010)

Tak toto bol nárez.Konečne prišiel animák na ktorý nezabudnem. Fantázia. Veru, mohol by som povedať že možno druhý alebo tretí najlepší animák všetkých čias. Dúfam že bude aj dvojka. Nech je. Jednoznačne animovaný film roka aj keď som ešte veľa nevidel ale toto nemôže v tomto roku prebiť nič. 99%

Gladiátor (2000)

Gladiátor: najnebezpečnejšie "povolanie" v celom starom Ríme. Celý film skvelý, miestami trocha nudne ale aj kvôli týmto malým nedostatkom excelentný film. Scott a Crowe sú duo, ktoré v poslednej dobe stále točia kvalitné filmy. Jeden z najlepších historických filmov všetkých čias. Klobúk dole pán Scott.

Na ostří nože (1997)

Čo všetko nespravíme preto aby sme prežili. Boli by sme schopný vraždiť? Tak zhruba o tomto je tento film. Starý a múdry Anthony Hopkins ma znova veľmi potešil a aj Alec Baldwin. 90%

Smrt čeká všude (2008)

Bomba. Vôbec to nebolo "super akčné" ale film s myšlienkou, podobne ako zelená zona. Je dobré, že tento film prebil aj podľa všetkého skvelého avatara (ja si to nemyslím). Až na pár okamžikov dokonale. Bravo Kathryn Bigelow. 90%

Evoluce (2001)

Dosť zaujímavý film, veľmi som sa naň tešil. Bola ta taká dobrá kravina, herecké obsadenie ušlo hlavne Seann William Scott ale aj ostatní. Odvety používam aj Head Shoulders :D

Kouzelná romance (2007)

Zaujímavý námet, preniesť sa z rozprávky do reálneho sveta ale mňa to moc nenatchlo. Takmer celý film som sa nudil a ku koncu som skoro zaspal.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Keď som mal 5 rokov tak som prvý krát v uvidel tento film a odvtedy sa mi vryl do pamäti. Film, ktorý celý čas baví a je to skvelý film pre celú rodinu. Najviac sa mi na Harrymu páčili tie pekné guľaté okuliare. 95%

Noční můra v Elm Street (2010)

Mne sa Nočná mora celkom páčila. tento horor mal všetko čo mal mať:nahnal mi strach, brutalita ale predsa tam niečo chýbalo. To niečo ani neviem čo je, takže si musím pozrieť tu prvú nočnú moru a aj preto dávam filmu takéto hodnotenie.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Dosť netradičná komédia, o kozách, na prvý pohľad to mohlo byť zaujímavé ale na druhý kravina, bez nejakej zaujímavej myšlienky síce tam občas bola ale prišlo mi to dosť nereálne. Cloony hrá akože nejakého paranormálného vojaka či čo. Vyššie hodnotenie dával len kvôli Clooneymu a McCragorovi. Čakal som viac. Na konci filmu som sa cítil ako by som bol v blázinci. Sklamanie. 50%

Iron Man (2008)

Tak Iron Man bol zaujímavý nápad, ale prvá polovica filmu nič moc no v druhej sa to rozbehlo. O čosi lepšie než dvojka . Pevne dúfam že už trojka nebude. 80%