2012 (2009)

Na tento film jsem se těšil. Po jeho shlédnutí jsem nevěřil svým očím, jak může člověk, který natočil Hvězdnou bránu vyrobit takový paskvil. Paskvil, ve kterém je opravdu mnoho kravin, které člověka přímo praští do očí. Děj je neuvěřitelně chaotický a velmi slabý. Herecké výkony jsou špatné. Zbytečně prosezené tři hodiny.

Bobule (2008)

Děj o ničem, herecké výkony o ničem. Zbytečně zapláclá filmová páska.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004)

Velká škoda, jak tento film dopadl. U prvního dílu jsem se opravdu bavil. Druhý je křečovitá snaha vytřískat z úspěšné jedničky ještě nějaký ten mamonek navíc.

Záhada Blair Witch (1999)

Pro samé vzlykání, hekání, roztřesenou kameru, trhané záběry a chrápajícího otce vedle mě, jsem tento film absolutně nepochopil. Co má být jeho poselstvím? Strach? Snaha o to natočit film nějakým novým, hrozně zajimávým způsobem? Neoslovilo mě to. Čekal jsem mnohem více.

Mumie (1998) odpad!

Pokud bych měl nějaký film přirovnat ke slovu blbost, je to tento počin.

Stáhni mě do pekla (2009) odpad!

Nuda, nuda, nic než nuda. Strojené scény, kde už od začátku člověk ví, kdy přijde ono BAF! a má udělat LEK! V půlce jsem opustil sál. Poté jsem tomuto snímku dal ještě druhou šanci v teple domova. Dokoukal do konce a opravdu netuším, co na tomto filmu divákům může líbit. Toto není horor, toto je lekací snímek, jenž má vydělat peníze.

Kung Fu Panda (2008)

První animovaný film, u kterého jsem se opravdu od srdce smál. Vtipy, které neurazí žádnou věkovou skupinu. Svižně pojatý příběh v němž se neomalená špekatá panda stane dračím bojovníkem.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Kultovní film české komediální kinematografie. Herecké výkony, ale hlavně ony pověstné hlášky dělají z tohoto filmu nesmrtelnou legendu.

Mazaní hoši (1998)

Skvěle pojatý příběh o partě huličů. V nejedné situaci jsem se viděl. Kdo ví, ten se směje od začátku do konce. Kdo neví, nemá pro něj význam tento film sledovat.