30 for 30 - Dávní bratři (2010) (epizoda)

Samo o sobě hrozně silnej příběh, ještě výborně zpracovanej, rozhodně to stojí za to vidět.

A-Team (1983) (seriál)

Dwight Schultz to je hereckej koncert, neskutečně se bavím každej díl :D

Kameňák 4 (2013)

Nezlobte se na mě, ale to hodnocení je naprosto nesmyslný a zaujatý, podle mě to většina ani neviděla. Já jsem se dobře bavil.

Jízda švárů (2014)

Zklamání, mám rád Kevina Harta i Ice Cuba, ale tenhle film rozhodně nevyužil svůj potenciál, škoda.

Moje žena a děti (2001) (seriál)

Koukal jsem v originále a musím říct, že to byla skvělá zábava. Trošíčku se bojím, jak by to vypadalo v čestině, protože jsou tam často věci, který, když se přeložej, nemusej vyznít vtipně (viz. I have a dream). Celkově shrnuto super zábava a určitě velký plus za mýho oblíbence Shaquilla O'Neala, který se tam v pár dílech objevil!

Laugh at My Pain (2011)

Naprosto doporučuju všem, nejvíc vtipná věc, chvílema jsem brečel smíchy! Alright, alright, alright! U gonna learn today :D

Čtyřicet dva atentátů na Hitlera (2008) (TV film)

To je až neskutečný, jakou měl kliku. Jinak jsem čekal, že nějak budou zmíněny všechny atentáty, ne jen pár vybraných.

Dva nula (2012)

Jako aktivnímu fanouškovi mě tam strašně vadili ty lidi ve VIP a ty holky, to bylo tak otravný. Taky se krásně ukázali ty tři nazobanci ze sekuritky. Jinak výborný hlášky především těch dalších dvou sekuriťáků, pobavili jsem se výborně, moc díky za ten dokument!

Muži v naději (2011)

Já jsem naprosto nadšenej. Ten film mě bavil od začátku až do konce. Skvělá práce!