Dračí klon (2003) odpad!

Tak zas jednou můžu dát s chutí odpad, to byl stejně tak špatnej film, jako byli všichni herci a ta hlavní příšera. Celou dobu jsem čekal, že si aspoň Kent alias suprmen sundá tričko, přestane mít chytrý kecy a převlíkne se do suprmenovskýho kostýmu a začne s tou obludou bojovat jakýmsi mečem co náhodou našel.No prostě brak.

Arsenal - 49 The Complete Unbeaten Record (2004)

Pro skalního fanouška Arsenalu je tento dokument potěšením pro všechny smysly a přál bych si aby se utvořil nový tým, stejně tak dobrý, jako byla parta okolo Pirese, Henryho, Bergkampa a Ljundberga - to by bylo zase panečku pokoukáníčko!

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad)

Proč hodnotit špatně, když je to celý o tom, že dvě uklizečky procházejí anglické domácnosti a objevují klenoty co si nashromáždily anglická prasata za měsíce a měsíce neuklízení.Dneska jsem viděl díl, kde si ženská nechávala ve svým domě srát kočku na koberec a neuklízela to prostě to tam nechala a žila si v tom! SICK!

Krvavý diamant (2006)

Skvělý výkon Leonarda, skvělý příběh, skvělá hudba, skvělá akce a naprosto skvělý film. Dlouho jsem ho odkládal, ani nevím proč, ale teď už vím, že to byla chyba....po shlédnutí už mě černý kontinent věru neláká ani za mák.

Já, padouch (2010)

I když byl Já, padouch dělaný, na rozdíl od Megamind, pro děti, musím říct, že jsem se u něho bavil daleko víc. Steve Carell je s jeho akcentem geniální a postavě dodává tu potřebnou šťávu, animačně byl možná Megamind lepší, ale celkově podle mě z tohoto mého minisouboje jako vítěz vychází pan Gru a Já, padouch!No a asi nezapomenu na starého doktora, co blbě slyší a Boogie robots byli cool!

Megamysl (2010)

Tak jsem si řekl, že se po delší době podívám na pohádku a ve stejný den jsem si pustil jak Megamind tak Despicable Me. Musím říct, že dějově je lepší Megamind i ta animace se mi celkem líbila, ovšem byl jsem celkem zklamaný z herců kteří postavičky namluvili, Will Ferrell ničím nepčekvapil a nic zvláštního nepřidal, od Pitta jsem taky čekal trochu víc. A jestli byl Megamysl dělaný nejen pro děti, ale i ostatní, tak se stejně radši podívám na Despicable Me!

Machři (2010)

U komedií je pro mě hodnoceni vždycky těžký, proto jsem to začal řešit velmi jednoduchým způsobem - kolikrát se od srdce nahlas zasměju nebo vybouchnu smíchy, tolik přidělených hvězdiček!Machři jsou velmi milá komedie s jednoduchým dějem, dobrým vtipem a sympatickým hereckým obsazením.

Hon na čarodějnice (2011)

Tak zase ty tři hvězdy, víc dát prostě nejde - Cage se sice snaží, ale já mu toho středověkýho rytíře stejně moc nevěřil.Čekal jsem o dost víc akce a o dost víc kouzel, který teda přišly, ale až na konci a v to prapodivné podobě zaříkání.Démon se taky nijak zvlášť nepovedl a tím pádem se nezdařil, ani rádoby překvapivý konec.Nechci si stěžovat, ale mohlo to být lepší.

O.C. (2003) (seriál)

Je to sice celé takové puberťácké klišé, ale na rozdíl od mnohem lépe hodnocených seriálů na tenhle se dá koukat a má alespoň hudbu,kterou já můžu a nemalé množství krásných hereček, co lahodí mému oku.Po odchodu Mischy Barton jsem přestal koukat, takže neúplné shlédnutí.

Nesmrtelné zlo (2003) (TV film)

Velmi zbytečný film, jedna hvězda za záporáka, protože ten byl celkem strašidelnej!Jinak nulova akce, nulovej příběh a nulová atmosféra - ani v noci na Nově to nestojí za to shlédnout.