Okresní přebor (2010) (seriál)

Tak na tohle jsem přátelé čekal, konečně českej seriál na kterej se každý týden těším a nenechám si ho utéct!Ondra Vetchej je úplně nejlepší, ta jeho postava co hraje...no nemám slov - je to bůh! Vřele doporučuju!!!

Ledové ostří 2 (2006)

V celku hloupé s hloupými dialogy, hloupí herci a ošklivá hlavní hrdinka.Nudné nové podání jedničky, nic dobrého nepřináší, tak pokud nejste děvče v truchlivé náladě - nekoukejte na to.

Podivní (2010)

Tak jsem se těšil, že se budu bát, ale popravdě nic moc, až na pár lekaček to byla spíš roadmovie - pořád někam šli! Ovšem v celku dobří herci a žádná přehnaná zombie story, mě v rámci možností potěšili.60%

Líbáš jako Bůh (2009)

Ale no tak proč ne, když to klidně šlo dokoukat až do konce a nenudilo to.....

Tupíři (2010)

Je to zhovadilost, ale dalo se to čekat, takže si tu nebudu stěžovat, je jen moje chyba, že jsem promrhal 77 minut svého volného času, který bych mohl zcela jistě strávit smysluplněji.

Ledové ostří 3: Splněný sen (2008) (TV film)

Upřímně nudné a stále se opakující téma, nenabízí zhola nic nového, co bychom už dvakrát neviděli v předchozích dvou dílech.

Gangy New Yorku (2002)

Tematika šla celkově mimo mě ten děj mě vlastně nic moc neříkal, asi by to spíš docenili a ocenili NewYorčané, než chlapec z malého Českého města.Ovšem dokoukal jsem to do konce a vizuálně to bylo dobré, prostě takovej průměr. 70%

Král hadů (2007) (TV film) odpad!

Ohromná sranda, plná zábavných a mnohdy přehnaných scén u kterých jsem se od srdce zasmál - bohužel v popisku filmu je HororSci-Fi a ne KomedieParodie!

Zběsilý útěk (2006)

No jo když já čekal asi něco jinýho.Ta kamera je opravdu skvělá, ale nezachraňuje pro mě osobně hodně divnej děj a celkově prapodivný vyústění celého příběhu!Nemůžu si pomoct, ale dost často jsem se nudil.

A-Team: Poslední mise (2010)

Tak nakonec to nebylo špatný, jen ten tank byl dost přehnanej, ale oproti tomu mě dost nadchnul humor, který je zde všudypřítomný.