Úsvit mrtvých (2004)

Jednoznačně nejlepší zombie horor co jsem kdy viděl, temná atmosféra, rychlý spád, černý humor a parádní lekačky!Když tenhle horor ne pět hvězd tak kterej jinej?

Ostrov (2005)

Dobré moc dobré a Scarlett je prostě Scarlett!Ovšem i nápad na příběh je pecka a vlastně proč by se to nemohlo stát??

Mizerové (1995)

Dobře vyvážená akčňárna se spoustou parádně mířených hlášek a dvojka Lawrence a Smith jsou sehraní jak pražská filharmonie.Nejlepší je - řídíš tak pomalu, že bys mohl dělat řidiče slečně Daisy!

Čarodějův učeň (2010)

Suprově nafilmovaná kouzla a souboje kouzelníků bohužel kazí úchylná druhá polovina filmu s ne jednou ale dvěma lovestory ne v pozadí ale v popředí filmu a když už to vypadá na unhappy end, tak se vše v dobré obrátí pomocí prazvláštní kouzelnické resuscitace!Ale jinak vizuálně moc pěkný a docela zábavný!70%

Machete (2010)

Asi už panu Rodriguezovi nerozumím, protože i když jsem čekal řežbu bez nějakého srdcervoucího děje, mě Mačeta ani za mák neoslovil!Dany Trejo by měl zůstat u štěků a u reklam na Mountfield a občas pokecat přes Tmobile s Norisem a milý Robert by si mohl uvědomit, že kozy, prdelky, spousta krve a obtloustlý Segal dobrý film nedělají!Velká nuda pro mě takže možná 50%

Příběh rytíře (2001)

Milá komedie s dobrým nápadem, dobrou hudbou, fajn herci a středověkým dějem s bojovými scénami, což se cení.

Sociální síť (2010)

The Social Network aneb jak chytrý Honza ke štěstí přišel.Nebylo to vůbec špatný, sám život napsal a stačilo jen točit, Mark Zuckerberg je pěknej hajzlík a zajímala by mě výše toho odstupného, jinak film na jedno shlédnutí!Jo a jestli všichni na Harvardu mají kadenci hovoru takhle rychlou - tak potěš koště.

Kšeftaři (2009)

Podle hodnocení jsem čekal nějakou stupiditu typu Děsnej biják, nebo něco takového, ale k mému překvapení jsem koukal na povedenou komedii u které jsem se dost nasmál, sice to párkrát sklouzlo k parodii a bylo to trochu přepísknuté, ale to přece vůbec nevadí.

Skrytá identita (2006)

Hodně zajímavý příběh dvou policajtů, kteří svoji kariéru odstartují různými způsoby, na pozadí je opět láska, ale filmu to prospívá a neubližuje.Je to napínavý a záhadný, hodně mrtvejch a F slov, k dokonalosti mi tam malinko chybí, ale jinak paráda!80%