Alenka v říši divů (2010)

Ano ano dal jsem pět a vlastně proč ne, mě to bavilo i bez 3D, Johnny byl podle mě opět výbornej a celkový dojem byl parádní! Možná je to tím, že po přečtení zde přítomných komentářů, jsem čekal nějakou hovadinu, ale opak byl pravdou a já se dobře bavil - což u spousty nadhodnocených filmů říct nemohu! 85%

Temný rytíř (2008)

Tak u tohoto filmu jsem si připadal, jako bych si na jeho začátku sednul do Pendolína a to se se mnou rozjelo obrovskou rychlostí - páni to byla jízda!!! Temný rytíř je prostě skvělej film a myslím, že právem patří do mého TOP!Jediná výtka je asi obsazení Maggie Gyllenhaal - bože ta je tak škaredá a hlavně není ani trošku sexy...

Dylan Moran Live: What It Is (2009) (TV film)

Pan komik Dylan Moran a jeho vystoupení v Austrálii - sice trošku slabší než ty předchozí, ale to nevadí, protože i tak je neskutečně vtipnej a přidrzlej a jak setře tu ženskou s tím foťákem nemá chybu!

Dylan Moran: Monster (2004) (TV film)

Tak to je neskutečná prdel, co ten tam rozjíždí za hlášky je mnohdy k nepochopení! S tímhle člověkem bych chtěl jednou sednout na pivo, v jeho případě na víno, poslouchat ty jeho vtípky a přitom si smíchy čůrat do kalhot!

Brutální Nikita (1997) (seriál)

No ta jedna hvězda je za Petu Wilson - jinak děsnej seriál s naprosto asexualním partnerem hlavní hrdinky!

Počátek (2010)

Pro mě to byl jeden z nejkrásnějších zážitků v kině vůbec, Nolan je bůh!Stalo se mi opravdu poprvé, že jsem seděl při závěrečných titulcích s pusou dokořán a měl po celém těle husí kůži!Parádní film na který se vážně vyplatí jít do kina, skvělá hudba co znásobuje prožitek z každého záběru a momentu filmu, kterých je mimochodem Inception plný!Pořád nad tím musím přemýšlet, proč, jak a co? - a to mě náramně baví...Nejlépe strávených 148 minut za poslední měsíce, co víc napsat?Asi jen: podívejte se na to, je to bomba 95%(ale jen proto, že nic není stoprocentní...)

Knight Rider - legenda se vrací (2008) (TV film)

Návrat Kitta a jeho neohroženého jezdce Michaela Knighta vypadá na pohled celkem dobře, ale bohužel v průběhu filmu a později i seriálu to všechno ztrácí veškerou soudnost...Tupé dialogy a herci neherci, pěkný auta a pěkný ženský toť vše, ale jako zabiják času může být! 55%

Na kus řeči se zvířaty (2009) (seriál)

Hehe dneska jsem to viděl v televizi a byly chvíle, kdy jsem se smál jak malej!Je to dobrý - zvířátka jsou milý a anglickej humor mám rád, takže proč ne.....

Pan Nikdo (2009)

Tak to jsem teda čekal větší pecku, nepřišlo mi to vůbec dobrý, ani překvapivý a o srovnávání s Buttrfly Effect nemůže být řeč! Bylo to nudné a snažilo se to samo zachránit pomocí rádoby skvělých záběrů, ale bohužel bezúspěšně....Když už se pan režisér rozhodl natočit něco tak složitého, jako různé budoucnosti, měl by si to nejdříve srovnat v hlavě - děkuji nechci 60%

Harry Brown (2009)

No pěkně! Možná, že kdybych před tímto filmem neviděl Gran Torino dal bych hvězdiček pět, ale protože je tahle anglická obdoba o trošku horší tak jsou to čtyři! Ovšem nic to nemění na tom, že Harry je vážně dobrej film s větší akčností, než výše zmíněná americká verze a hlavní záporáci jsou hodně oškliví a drsní.Dávám necelých 80%.