Hrdinové (2006) (seriál)

První dvě série fakt bomba, každý díl jsem hltal no a ty zvraty, ty byly něco pro mě....ale sám nevím proč v půlce třetí jsem to přestal sledovat a ne a ne se dokopat dokoukat to!

Lovci duchů (2005) (seriál)

Tenhle seriál mě prostě něčím okouzlil!Hlavním hrdinům všechno žeru a vůbec mě nevadí, že jejich krásný tvářičky ocení především mladší slintající slečny!Sice malinko extrémní boj proti andělům a archandělům, ale to se dá lehce odpustit a dobře se pobavit.

Xena (1995) (seriál) odpad!

Strašnou dobu jsem si myslel, že to není až tak hrozný, ale po dnešním díle, kde měla Xena křídla a stal se z ní padlý anděl, už vím, že je to naprostá do nebe volající kokotina! No a dneska zase měla pro změnu jakousi helmu, co ji umožňovala létat jako superman, to mě po...

Princ z Persie: Písky času (2010)

Dlouho jsem přemýšlel jestli tři nebo čtyři a pak jsem došel k rozhodnutí, že tři jsou tak akorát. Jakeovi jsem fandil a jeho kousky na střechách a v ulicích města se mi dost líbily. Jenže pak přišly na řadu ubohý dialogy, trapné scény s princeznou a divné herecké projevy, no a to mě vrátilo zpět na zem.Jinak je to celkem koukatelný, ale na červený čísla to není. 65%

Sám doma (1990)

Harry jdu do baráku!!!

Horší než smrt (2007)

Já tleskám, protože tohle byla fakt neskutečná prdel, žádný trapný scény, pouze nadprůměrný anglický humor! Znáte to když koukáte na komedii a pořád se smějete, ale stejně doufáte, že přijde ještě něco lepšího, srandovnějšího a v tomto případě přichází a přichází!Parádně zahranej výlet na tripu a ten konec mě málem zabil! Poznámka: Kdo nemáte rádi anglickej humor - nedoceníte to! 90%

Kancl (2005) (seriál)

Ze začátku jsem si říkal, že je to pěkná hovadina a vůbec mě to nepřišlo vtipný, ale po pár dílech si mě ti blázni celkem získali! Michael je cvok, ale takovým tím hezkým způsobem a řeší nastalé situace jemně a takticky asi jako slon v porcelánu.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Kdysi jsem si říkal co všichni mají na nějakým Tarantinovi, co všichni mají na nějakým Pulp Fiction a co je to vlastně kult???No a stačila jedna, ta první projekce a rázem jsem měl na všechny tyto otázky odpověď. Tenhle film se nedá popsat, tenhle film se musí vidět!

Ospalá díra (1999)

Můj milý Time za tohle by sis zasloužil metál, něco tak strašidelného, tak vtipného a přitom tak stylového zvládne natočit jen PAN režisér! Nejlepší film Johnnyho Deppa a Burtona zároveň, jen kdyby se takových dílek točilo víc - to by nám bylo před televizemi hej.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Tak tohle je jeden z mála filmů co jsem nedokoukal, po půlce se mi to zdálo tak strašně nudný, že jsem to nasraně vypnul a mumlal si pod vousy, že Sandler přece umí líp.