Dawsonův svět (1998) (seriál)

No jo Dawson a jeho parta, když jsem byl na střední tak jsem jim ty jejich bláboly žral a nelituju toho. Teď už vím, že se na to znovu nepodívám, ale to je podle mě úděl takovýchto seriálů.

Velmi nebezpečné známosti 3 (2004) odpad!

Do nebe volající a naprosto zničená idea originálu a Kerr Smith je jen teplouš z Dawsonova světa a já ho nemám rád.

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Krásná to vzpomínka, film mého mládí, ještě teď si živě pamatuju jak jsem v kině při dívčím polibku volal fuj a až zpětně si uvědomil, že to bylo vlastně mňam! Prostě parádní věcička, která s věkem zraje jako víno, kdykoli se na něj můžu podívat a vím, že se pobavím no a ten nádhernej soundtrack vše jen krásně podtrhne a to hned dvakrát!

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál) odpad!

První dvě série pěkný tři hvězdy, ale postupem času to už nezachrání ani krásna Sarah! Kokotina na entou a nevím proč ti slabomyslní scénáristi sami nevidí jakou duchaprostou blbost mají na svědomí.

Will a Grace (1998) (seriál)

Opravdová zhovadilost mezi komediálními seriály, nezasmál jsem se ani jednou a to jsem viděl celkem dost dílů a navíc mě ten rádoby extravagantní gay leze neskutečně na nervy!

Merlin a kniha kouzel (2010) (TV film)

Něco mezi komedií a parodií, už od začátku jsem se smál a smál jsem se až do konce!Pak jsem na to koukal ještě po sedmipívu v baru s kámošem a bavili jsme se oba věru královsky, viď Pavlíku?

Mořská bestie (2008) (TV film)

No nevím co nám tvůrce chtěl tímto filmem říct, nebo zážitek jakého druhu nám chtěl nabídnout, ale bylo to hodně špatný.Jenže co by jste od mutanta co žije ve vodě, po souši běhá jak gepard,po stromech skáče jak opice a disponuje jedem který zabíjí jen při doteku s kůží - jo a nekoukejte na to ani o půlnoci na Nově!

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Tak tyhle dva blbečky můžu jen v hodně malých dávkách a to jen ve Snowboarďácích! Pořad bych úplně zrušil a pitomečky poslal fofrem makat na pilu!

Fresh Prince (1990) (seriál)

Příjemná oddychovka na všední odpoledne, jen bych asi nedal víc dílů po sobě.