Eurotrip (2004)

Místy trapná, místy vtipná, místy urážející a mně celkem nicneříkající roadmovie! Jen jsem rád, že se tvůrci rozhodli takto brutálně sjet Bratislavu a ne nás! Všem Slovákům se omlouvám, ale u těchto scén jsem se řechtal jak kůň!

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Jak je zde již psáno, pokračování není nic moc, ale není úplně špatné, prostě jen není tak dokonalé jako začátky červeného trpaslíka! Dal bych tři, ale nostalgicky ještě jednu přidávám.

Columbo (1971) (seriál)

Pozdní podzimní sychravé odpoledne já, má drahá mamka, televize a Columbo - nezapomenu!

Snowboarďáci (2004)

Skvělý soundtrack, sem tam i sranda, ale dva panáci, kteří jsou prostě na zabití, vše kazí!

Rafťáci (2006)

Ha já to věděl, že těmhle dvěma už nic nepomůže, možná ta rána z milosti....

2Bobule (2009)

No tak tohle už snad nebylo zapotřebí ani natáčet!?

Bobule (2008)

Průměr a nic než průměr, Hádkovi nevěřím ani nos mezi očima, ale vše zachraňuje krásná Voříškova! Jinak je to typická šeď českýho filmu.

Iron Man 2 (2010)

Tak to jsou jasný tři hvězdy, komiksáky mě baví a Downeyho prostě můžu! Škoda toho příběhu, kolikrát už tu byla smlouva s tím zlým, která se ve finále vůbec nevyplatila, ale vlastně jsem ani nic jinýho nečekal. Ta čtvrtá hvězda je za naprosto exkluzivní výstup Scarlett, na ten jsem čekal a parádně si ho užil, to je tak krásná ženská!!!!!

Kobra 11 (1996) (seriál)

A když bůh uzřel kolik nespravedlnosti a násilí se odehrává na německých dálnicích, zavřel oči a řekl budiž SIMÍR! A tak dal život hrdinovi s krásou Heidi Klum, intelifencí Sigmunda Freuda, zarputilostí Martina Luthera, sílou Siegfieda a velikosti předhraničního trpaslíka! No a pak jsou tam ještě nějaký postavy, ale o těch to přeci vůbec není.

Bezva jízda (2006) (TV film)

Ježiši to je ale chujovina, ale jedna hvězda za zlomenou nohu a druha hvězda za závěrečný tanec.