Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011) odpad!

Nejhorší díl celé té prašivé série. Ty tři díly zpět bylo spíše komicky labilní, ale tohle bylo fakt moc. Za necelé dvě hodiny se tu akorát řešil problém kolem té kravky Belly, kterou bych nejraději rozplácnul o zeď a hodil je těm vlkům, pak se na scéně dosti často ukazoval Edward, který vypadal jak po tří denním flámu a nebo jejich takzvaný přítel-nepřítel Jacob , který byl rádoby napíchanej steroidama a strašně rád si tam po lesíčku běhal do půli těla. Chápu, že to na ženské pokolení působí v pozitivech, ale o tom přece nemůže být celej film. Pak někdo zjistil, že by bylo dobré přidat něco dalšího a světe div se, opět to zesral. Ta 18ti letá čubka, která si ani nedokáže pořídit kondom či antikoncepci je zbouchnutá (další shit) a poprat jí nic nechce říkat. Kde ty předchozí tři díly hrály na romantiku těch tří vyvolených a Bella si nemohla vybrat , tak u téhlé části řešíme mezilidskoupírskovlkodlačí problém existence a nebo rádo by přivítání malého babyvampire fakana. Holky přeji Vám více takových filmů, ale zas z toho nedělejte celosvětové hysterické šílenství. Averze vůci téhle ságy každým dalším díle jen a jen roste. Naštěstí už se blíží ke konci a za rok půjdu se svou drahou polovičkou SNAD na poslední díl a já budu po tolika měsíců volný. Naprostá zbytečnost pro mě, ale bohužel prý žena chodí na moje kunďárny , tak i já musím chodit na její... 100 procentní ULTRA MEGA SHIT

T is for Toilet (2011)

Jako už chci jen suchý záchod :-) Musím se ztotožnit s ,, heyda ,, , že v mnoha případech je to lepší než chainsaw maid

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

Přeci opakovaný vtip není vtipem. A pokud se přesunete přes oceán pořád na tom něco bude. Hodně špatné

T is for Tacos (2011)

Tady není co dodat. Došlo hovězí a tak si ta milá paní musela nějak pomoci, myslím si, že to zvládla na jedničku a kamarádkám velmi chutnalo...

T is for Tarantula (2011)

Velmi dobré zpracování, že zabití pavouka nese smůlu. Čekal jsem nějaký levý amaterský kousek, ale zmýlil jsem. Naprosto parádní 4 minuty. Díky uživateli DaviD3141, že je sem postupně nahazuje

Temnota dětské duše (2006)

Nějaké duše tam byly , nějaké děti se tam taky poflakovali a temnota se projevila, když jim asi došli prachy a byli tam nějakou tu dobu po tmě. Jinak úplně mimo mísu film. DVD jsem někomu daroval s tím, že se na to musí podívat , jen abych to nemusel vozit domů. Zařadil bych to do kategorie Z jako zbytečné

Everybody Loves Hypnotoad (2007)

Dávám jednu pouze za to, že jsem skalní fanoušek.Jinak bych to odeslal do odpadového koše

Paranormal Activity 3 (2011)

Tak jsem pěkně pobalil slečny a šel na vycházku do kina na třetí díl rádoby úspěšné lekačky. Kde jsem věděl od začátku, že jeden popcorn stačit nebude a ten druhej pro kterej doběhnu stejně skončí na zemi.... Bohužel jsem měl pravdu. Nic méně jsem se aspoň mohl projít, protože jsem dostal 40 mint nudy, kde jsem neviděl nic, pak přišlo rychlé halo, kde padlo pár výkřiků z mé strany a na závěr jsem si klepal na čelo, kam až scénárista je schopej zajít ... Pro mě menší klišé, ale slečnám se to páčilo a tak aspoň dvě hvězdy za ně :-D

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Dlouho jsem se tomuhle snímku vyhejbal a po zhlédnutí jsem si musel nafackovat, jako blbost jsem to udělal. Jako Paul je snad nejlepší komedie se kterou jsem se mohl setkat. Jeden vtípek za druhým. Do toho odkaz na nespočetné mnoho filmů (Kde rozhovor se Spielbergem, fakt vede). Provedení malého až skoro zvrhlého ufonka je vážně povedená. Simon Pegg drtí svým šarmem a Nick Frost svým humorem. Tohle by se mělo vysílat každej měsíc na nějaké TV stanici

Lidská stonožka 2 (2011)

Tak dokoukáno a musím říct, že jsem odvařený. Napadlo mě několik variant jak to vlastně bude pokračovat a Tom Six mi ukázal, že ví jak natočit kultovní pokračování. Nečekejte, že se to nějak podobá předchozímu klidnějšímu dílu. Tady se všechno točí kolem malého tlustého zvrhlíka, který si našel oblíbený film a to Lidská stonožka. Očekávejte pořádné nechuťárny , kde i otrlý diváci mohou mít problém. Všechno tohle násobí černobílé provedení. A krom lidského svázání, nám tu ke konci čeká jedno milé překvapení pro maminky ... Nemohu jinak 80%