Bronzové halušky (2011) (TV film)

Dobře vypíchnuté nejzajímavější momenty - Arťuchin, Pavelec a Jardův trénink.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Kde je to, co zdobilo první díl? Kde je nápaditost, napětí, akce? Stala se z toho srdceryvná telenovela, kde se pořád dokola řeší jestli by měl umřít ten nebo onen, a kde účastníky arény zabíjí scénárista s jedovatou mlhou. Třetí díl nebude třeba, děkuji.

Černobílý svět (2011)

Trošku vyděsí, když za první půlhodinu filmu není vidět žádnou postavu mužského pohlaví. Nakonec je z toho ale příjemné povídání o tom, jak vtipné a srdečné černošky bojují proti bandě vypatlaných slepic.

Tým na hraně (2010) (TV film)

'To byly rány, to bylo neskutečný ... a oni přebíhali z pokoje na pokoje, co se tam radovali nebo co tam hráli za hry... takže jsem je na to akorát upozornil, a pak už to bylo vcelku v klidu.' 'Určitě jsme hráli dál tajně, protože on to nikdo nepozná a kdyby někdo klepal, tak se podíváme kdo to je a když, tak bysme to sklidili rychle.

Těžká váha (2005)

Neznám mnoho sympatičtějších filmových postav, než je Jimmy Braddock.

Návrat mistrů (2005)

Ty vzpomínky na Bedřichov jsou věčné...

Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

Těžko kdy něco překoná tento sportovní úspěch. Tady nejde hodnotit dokument, tady se musí hodnotit to mrazení v zádech, které vyvolává při každém spuštění.

Zmizení (2013)

Výborné drama, sic hraje na strunu dosti ohranou, jelikož únosů dětí máme dost ze zpráv TV Nova, ale Gyllenhaal je opět skvělý a filmařům se povedlo udržet napětí až do konce.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Definitivně končím s Timem Burtonem. Nejsem objektivní, protože nemám rád pohádky obecně, ale tady se mi navíc nelíbilo ani výtvarné zpracování, ani příběh. Jen délka (vlastně spíš krátkost) potěšila.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Asi po půl hodině jsem přišel na to, že nejlepší je vypnout zvuk a titulky. Záběry jsou to krásné, ale komentář je jak z letáku Greenpeace. Neříkám, že to není pravda, ale opravdu chcete všude stavět vrtule?