• Krátkometrážní

Artists United for Nature - Yes we Can (1989) (hudební videoklip)

Písnička je pěkná ale pasáže videoklipu ve kterých se zabíjí zvířata budu nějakou dobu rozdejchávat, je to hnus.

Po stopách keporkaků (2005) (TV film)

Původně jsem se chtěl jen chvilku kouknout na "nějakej dokument o velrybách". Nakonec jsem seděl skoro hodinu u bedny jak přibitej a nespustil z ní oči. Viděl jsem nádherný dokument o velrybí mámě, která se svým mládětem pluje přes půl zeměkoule do studených severských vod za potravou. Ten úžasný láskyplný vztah mezi čtyřicetitunovým obrem a jeho potomkem vháněl slzy do očí.

Bizarní jídla (2006) (seriál)

Nejvíc mě dostaly ty shnilý rybí hlavy kdesi na Aljašce, to byla fakt chuťovka. Ale jinak je to zajímavý seriál, třeba jak si amíci pochutnávali na naší tlačence a jitrnicích až se jim dělaly boule za ušima ...

Jonah Hex (2010)

Poslední hřebíček do rakve filmového westernu. Na první polovinu se ještě dalo jakžtakž koukat, na druhou už ne. Ještě že Jonáš nevzkřísil Johna Wayne, ten by mu upravil tu jeho fasádu.

Spálené stodoly (1973)

Poblíž statku v horách se stala vražda mladé ženy. Vyšetřování, které vede policie a soudce v podání Alaina Delona, směřuje právě k obyvatelům tohoto statku. Zde ovšem vládne tvrdou rukou Simone Signoret, která dělá vše proto aby od svých dvou synů odvrátila podezření. Podobnou roli despotického vládce měl Jean Gabin ve filmu Heroin, ten ovšem aby ochránil svého syna byl ochoten i zabíjet.

Hemoglobin (1997)

Film je to hodně nepodařený, ale líbila se mi hudba.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Mádle, Issová, jestli tenhle váš debilní klip přispěl k tomu, jak to tady dneska po třech letech od jeho natočení vypadá, měli byste se stydět až do smrti.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

"Nemůžu chodit. Tak běhej." Čekal jsem víc. Celý film táhne Krobot, jehož věčně kamenná, zachmuřená tvář mi není zrovna nejsympatičtější. Seriál jsem neviděl, podle ohlasů na něj jsem trošku zklamaný.