• Krátkometrážní

Ligabue (1977) (TV film)

Film působí na diváka především emotivně, nejen zobrazení tragiky umělcova života, těžce poznamenaného nevyléčitelnou chorobou, ale i silou jeho obrazů. Výborný scénář C. Zavattiniho a A. Bagnaska. Film získal na MFF v Montrealu v roce 1978 Hlavní cenu a Flavio Bucci cenu za nejlepší herecký výkon. Režie Salvatore Nocita, kamera Roberto Gerardi.

Po stopách krve (1969)

Pamatuji si že jsem tento film viděl jako dítě v televizi když jsem byl sám doma a hrozně jsem se bál. Má to atmosféru, výborný herecký výkony, skutečně na naše tehdejší poměry je to výborný film.

Smrt Maria Ricciho (1983)

Na 36. MFF v Cannes 1983 získal G.M.Volonté Cenu za nejlepší mužský herecký výkon.

Vinnetou se vrací (1998) (TV film) odpad!

Tak tohle se nemělo stát (natočit). Vinnetou, i když jsem mnohokrát obrečel že tě zabili, měl jsi zůstat ve věčných lovištích, tohle si nezasloužíme.

Vinnetou (1963)

Co napsat k filmu, který jste viděli nesčetněkrát a když uslyšíte tu hudbu naskočí vám husí kůže ? Pane May, díky ....

Princezna (1983)

Zlatá kamera na MFF v Cannes 1982 hlavní cena Zlatý gepard na MFF v Locarnu 1983 Cena za ženský výkon na národním festivalu maˇdarských filmů

Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Můj první film s Vinnetouem. Jako dítě jsem z toho filmu byl úplně mimo. A i dneska, když zaslechnu tu muziku, běží mi mráz po zádech.

Tanec s vlky (1990)

Mám rád westerny a tenhle zvlášť. Costner si dal záležet a natočil nádherný film.

Pád do tmy (2005)

Výbornej filmeček, řekl bych horor roku, hodně se mi to líbilo. Po průměrných Psích vojácích přišla tahle pecka. Čím pak nás pan režisér překvapí příště ?

Balada o Narajamě (1983)

Viděl jsem kdysi ve filmovém klubu desítky filmů. Tenhle ve mě zanechal jednoznačně nejsilnější dojem.