• Krátkometrážní

Artype (1966) odpad!

Film zřejmě natočený pro psychiatrické léčebny k léčení zvlášť těžkých případů.

Queen Live in Rio (1985) (koncert)

Pro mě je tento koncert trošku zklamáním. Show vynikající, jako vždy u Queenů ale Freddie se mi nezdál zrovna ve formě. Nejvíc mi vadilo že vůbec nestíhal výšky, polykal slova a zkracoval text. S koncertem v Budapešti se tento nedá srovnat ani náhodou.

P.S. Miluji Tě (2007)

Nemůžu si pomoct, ale s boxerskejma rukavicema byla Hilary šmrncovnější než v týhle romantice.

Stopy, fakta, tajemství (2012) (seriál)

Jsem moc rád že je tady po předčasně zemřelém Miroslavu Ivanovovi opět člověk odkrývající některá tajemství naší dávné i nedávné minulosti. Moc se mi líbí knížky pana Motla a držím mu palce v jeho další práci. Jen škoda že tento pořad není o trochu delší.

Uvnitř (2007)

Neuvěřitelně brutální, krvavé, chladné a depresivní dílo, které jde na samou hranici únosnosti!! Nářez, kterému se může jen obtížně něco rovnat ...

Yes: 9012 Live (1986) (koncert)

Je to přece jen už skoro 40 let co jsem tohle poslouchal. A taky to nejsou YES z jejich nejslavnějšího období. Ta deska nebyla na tehdejší dobu špatná, ale určitě ne nejlepší a tenhle koncert není nic moc.

Ohnivé léto (1939)

Pro mě jeden z nejlepších českých filmů, skvělý herecký výkon Lídy Baarové a nádherná Zorka Janů.

Stalo se za bílého dne (1958)

Tenhle film jsem viděl kdysi jako menší dítě v televizi když rodiče kamsi odešli a já byl sám doma. Ten strach se nedá zapomenout.

Vítejte doma! (2003) (pořad) odpad!

Říkám tomuhle pořadu "Ach můj bože". Neumím si představit, že by tady měl někdo postavit za týden barák a celá ulice by kvůli tomu jásala. Neuvěřitelná stupidita.