• Krátkometrážní

The Lost Door (2008)

Roy Stuart a jeho další artový horor se spousty explicitního "soft" sexu. 1*

Sexuální kroniky současné francouzské rodiny (2012)

Francouzké "porno" v mainstreamovém kabátku (sexu se totiž účastní i běžní herci), které sleduje osudy jedné takové "normální" rodinky. Samozřejmě po stránce jejich sexuálních životů. Nic extra, ale pro ty, kteří už jsou znuděni "klasickým péčkem", je to celkem ok. 2*

X Femmes (2008) (seriál)

Ach, ti Francouzi... Desetidílní seriál, každý díl s jiným příběhem a přesto mají všechny jedno společné - explicitní sex! V některých dílech se odvázali i "běžné" francouzské televizní herečky, takže doporučuji shlédnout už jen pro zajímavost :D. 3*

Giulia (1999)

Erotický? Spíš klasické porno v hlavní roli s Annou Bielskou. Je pravda, že to není zrovna žádná "tvrďárna", ale to na faktu nic nemění. 2*

Ai Hen Lan (2012)

Romantická erotika v drama kabátku. Asi nejzajímavější věcí na filmu je reálná "kuřba" na place a s ní spojená historka z natáčení - prý se to točilo asi na 7x a představitel mužké role měl problémy s tím, aby se nedělal svému ženskému protějšku do pusy (což by herečku asi moc nepotěšilo). No, naštěstí to vydržel :D. 2*

Gutterballs (2008) odpad!

Pseudo-skandální horor, který krom slavné BJ scény na záchodcích nemá prakticky nic, co nabídnout. Odpad.

The Image (1975)

Klasika let 70. Spíše takový drsnější eroťák, nežli porno (víc než BJ nečekejte). Ale mě se celkem líbil. 3*

Thriller - drsný film (1973)

Jaký byste čekali film, u kterého si vzal Quentin Tarantino inspiraci pro Kill Bill? No, musím příznat, že je to celkem znát. Ovšem že se dočkám porno scén "jako" s Christinou Lindberg, to mě opravdu překvapilo. 2*

House of Flesh Mannequins (2009)

Porno horor/thriller. Na režisérův debut překvapivě dobrý (čti "ne katastrofa"). Trochu ujeté, ale místy zatraceně sexy. 2*

Now & Later (2007)

Romantické drama, slavné především pro svůj nesimulovaný sex, který je ovšem v takové míře, že si honiči asi moc neužijí. Což je pro kvality filmu pouze dobře. 2*