Griffinovi (1999) (seriál) odpad!

Mám z těch „fórů" akorát kopřivku. Na mě je to jednoduše moc trapný a postupně se mi na slovo Griffinovi vypěstovala alergie. The Simpsons je mnohem lepší, tohle není ani pro děti, ani pro dospělé, ale možná tak pro... hmm ani nevím pro koho.

Co jsme komu udělali? (2014)

Jo. Tak tohle bylo teda pořádný. Nebudu nic zbytečného psát. Bylo to originální, promyšlené a jednoduše s pořádnou dávkou lidskosti. Navíc francouzský humor a dobří herci. Tohle zbožňuju. *****

Skrytá identita (2006)

Na začátku filmu jsem se nadechl a na konci celý červený vydechl. Film podle mého gusta. Není co dodat. Perfektní! *****

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

1. série - 100%, 2. série - 100%, 3. série - 100%, 4. série - 90%, 5. série - 85%, 6. série - 85%, 7. série - 85%, 8. série - 85%, 9. série - 50% Perfektní sitcom, tak jak ho mám rád. Začátek perfektní, dobrý rozjezd a všichni měli své role. Později začal být Ted trošku otravný. V podstatě to byl měšťácký nadutec a stále nebyl s ničím spokojený - chování na pořádnou facku a poslat zpět na převýchovu. Nejhorší mi přijde poslední série. Vše co se doposud budovalo, poslední série naprosto smázla. Začalo mi to připadat jako menší scifi. První díly byly natáhnuté a všechno totálně trvalo - celý díl se dokázal točit kolem jedné kraviny. Konec byl zase 100x zrychlený. To, čemu se měla věnovat celá série se spláchlo během 60 minut. Ke konci byl nudný i hubený Segel. Jemu ta baculatost prostě sedí a po odtučňovací kůře ztratil jiskru a onu super mimiku. (viz. monotónní Sex Tape). Přesto hodnotím seriál jako celek velice pozitivně. Americké situační sitcomy - ty jsou moje. - hvězda dolu za ten vtipný, ale odfláknutý konec 90% ****

Dlouhá cesta dolů (2014)

Ostrý Britský humor, sympatyčtí herci (až na Toni Colette, ta je mi osobně otravná) a můj oblíbený Aaron Paul. Možná někdy až moc nucené dojemné scény, ale jako celek OK. Čekal jsem spíše film na odreagování a byl jsem tak i naladěn, film je však k zamyšlení ... Viděl: 19.4.2014 / CinemaCity / Slovanský dům

Mr. Bean (1990) (seriál)

Stvořitel nového humoru. Excelentní grimasy, perfektní momentky, chování, odlišný humor .. to z toho dělá to co to je. Ti co označili seriál jako odpad se potřebují za každou cenu odlišit. Nepochopili oč tu jde, jak to vůbec vzniklo, proč to tak je atd. Doporučuji si schlédnout životopisný dokument o životě Rowana (pak pochopíte).

Křižovatka smrti (1998)

Jackie v kondiční formě, Tucker s roztaženou pusou a komedie je na světě. Tato dvojka je perfektní, dobře spolu ladí, mají dobrý situační humor a celkově to působí legračně a inteligentně. Já je prostě miluju.

Medvídek Pú (2011) odpad!

Nikdy mě ten nadržený a tlustý medvěd nebavil, ani s jeho půvabným hláskem. Rovnou mu mohli dát růžové, hodně těsné a obtáhnuté tepláky, do ruky umělý penis a byla by z toho možná větší zábava. Asi mám komplexy z dětství, ale krtečka s modrými džínami mi nikdo nevezme.

Rallye smrti 2 (2010)

Hodně zvláštní provedení, hodně filmových chyb které mi kazí celkový pocit z filmu. Nepovedené souboje, nepovedené honičky a totálně pokažená kamera, vypadá to spíš že kameru přidělali k míchačce na beton. Podle mého názoru to s prvním dílem nemá nic společného. Jediné co se mi na filmu líbilo, byla TV reportérka které dávám hvězdičku.