Terminátor (1984)

V rámci doplnění vzdělání jsem si dala tento retro kousek. Strašidelná móda/hudba a Arnold v roli stroje, což mu přesně sedlo.

Mělčiny (2016)

Chudák žralok. Je to opět jen vraždící tlama plná zubů. Slečna nad ním vyhraje, protože má větší mozek a ještě k tomu vyléčí racka.

Závrať (1958)

Detektivka maskovaná za milostný příběh. Moc rychlý závěr : přijde jeptiška, zabimbá na zvon a konec ?

Russel Brand: Znovuzrození? (2015)

Je to fešák, ale co ty slipy ??? Ve svém programu ignoruje realitu a lidské nastavení. Každá revoluce končí tím, že se u koryta vymění nová prasata.

Děti online (2017) (TV film)

Není to trochu výchovou, když rodiče koupí mobil a počítač dítěti už skoro od první třídy ? Pokrok nezastavíš, ale v hlavě se toho vývojově až tak moc nezměnilo, pak jsou z toho znudění teeni s minimálním rozhledem a holky, co se starají jen o svou image na FB.

Lady Macbeth (2016)

Chybělo mi tam trochu emocí hlavní hrdinky, je to celé moderně natočené, ale nic to se mnou nedělalo.

Monstrum (2017) (TV film)

Osud sochaře v hnusné době 50tých let.

Hořkost (1986)

Meryl Streep a Jack Nicholson jako manželé v hořké verzi podvodů a závislosti.

Vetřelec: Covenant (2017)

Je libo filosofující androidy hrající na flétnu ? Zbytečné plácání o ničem ? Tak to je přesně tenhle film. Do doby, než přistanou na planetě, se na to dá koukat, ale potom se to zvrtne do nechtěné komedie. Neleknete se nikdy, vše je předvídatelné a jen si přejete, aby to příšera vzala z gruntu a rychle a byl už konečně konec. Nebýt Fassbendera, tak se na to nedalo vůbec koukat. Za mě to byl poslední kousek z alienovské skládačky, Scott prokázal jenom to, že už nemá absolutně soudnost. Jako stvořitel série ji zároveň i pohřbil.