Trosečník (2000)

Filmová dokonalost...téměř z ničeho, udělat takle moc! Prostě hodíme suprovýho herce na pustej ostrov a uvidíme co se stane. A to co se stalo, mi bere dech!!!! Navíc nejdokonalejší vedlejší postava, Wilson v podání volejbalovýho balónu. Myslim si, že by si Hanks tu třetí zlatou sošku určitě zasloužil.

Toy Story: Příběh hraček (1995)

Totální průlom v animovanejch filmech, to zpracování...to se muselo zalíbit každýmu, jak dětem, tak i rodičům. A určitě mi dáte za pravdu, když řeknu, že sem jako malej fakt věřil, že mi hračky běhaj po pokoji, když nejsem doma:) Kdo tenhle film (z mojí generace) neviděl, tak prostě neprožil plnohodnotný dětství

Trestná lavice (2005)

Pro mě JEDNOZNAČNĚ nejlepší komedie se Sandlerem. Skvělý obsazení ostatních postav v čele s Chrisem Rockem. Všichni ti vězni, ti vrazi, vám najednou budou připadat jako vaši nejlepší kámoši. A drsná parta dozorců je taky nepostradatelná. Jsem rád, že takovej film přišel na svět.

Rivalové (1996)

Sandler je určitě kvalitní komediální herec, ikdyž ne každym filmem se divákovi zavděčí. Naštěstí tady to neni ten případ. Myslim si, že je to jedna z jeho lepších komedií a já se dobře bavil. Kdo aspoň trochu rozumí golfu, tak bude víc nadšenej než ostatní diváci.

Hale and Pace (1988) (seriál)

To jsou správný DEMENTI :D :D Co oni dokážou udělat naprosto z ničeho, to je neuvěřitelný....výborná zábava

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Nedam dopustit na tenhle druh humoru, tim myslim takovej debilní humor!!! Je to naprostej opak Big Bangu, kde jsou všichni geniální a lidi těm kydům vlastně nerozumí, ale zasmějou se. Tady jsou "všichni" totálně vypatlaný, hlavně Randy:), a to se mi zamlouvá tak nějak víc! Úplně všechny díly jsem neviděl, ale ty co jo, tak na ně nemam kritickýho slova...

Fresh Prince (1990) (seriál)

Rebel, kterej vletí do snobský, papalášský rodiny a ukazuje jim jak se bavit životem, tak to baví i mě! Will Smith se tady odráží ke snový kariéře, ale i kdyby zůstal jenom u Fresh prince, tak v mejch očích je to pořád top herec. Tady jsem si ho zamiloval a Carlton tu skvělou zábavu tohodle seriálu ještě umocňuje nadruhou!!!

Chalupáři (1975) (seriál)

Je jasná věc, že lepší českej komediální seriál nenajdeme a i např. skvělej Okresní přebor by se od Chalupářů měl co učit a třeba o Comebacku ani nemluvim!!! Jsem trochu odvážnej, že srovnávam tenhle KLENOT český filmografie s Comebackem, ale tak nějak to ukazuje to naprostý prvenství Chalupářů!!!

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Ideální seriál pro fajnšmekry!!! Tohle je seriál, kterej u nás oslovil ohromnej počet diváků, což se mi líbí, protože neni tak komerční jako jiný seriály...všechny díly jsem viděl určitě minimálně tak osmkrát a klidně přidam dalších 100000000000 shlídnutí každýho dílu a vůbec se mi to neokouká.

Podfukáři (2004) (seriál)

Kdo to nezná, tak okamžitě stáhnout, najít v programu, půjčit si a shlédnout!! Moc dobře propracovaný podvody, klobouk dolu před scénáristama! Všechny postavy si zamilujete, nikdo tam nepřekáží a spolu tvoří dokonalou partu!!!