Rychle a zběsile 2 (2003)

Po vydařené jedničce, která se mi moc líbila, jsem se nemohl dočkat pokračování. Ikdyž vim jak to většinou bývá, že dvojka je, až na pár vyjímek, vždy o něco horší. Ale tady jsem očekával další vyjímku. Nakonec mě to strašně zklamalo, tvůrci vůbec neměli pokračovat v dalšim díle. Bylo to hrozný, jediný na co se dalo dívat byla krásná Eva Mendes, díky které jsem vydržel až do konce.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Absolutní bomba!!! Musim se přiznat, že jsem se hodně dlouho na tohle veledílo nechtěl podívat, nemam totiž rád moc dlouhý filmy, jenže moji známý do mě pořád ryli, že Pulp fiction prostě musí vidět každej. Naštěstí jednou u nás v kině někdo uspořádal promítání PF pro studenty zadarmo, tak mě tam kamarád vytáhl a jsem mu za to vděčnej, protože sám bych se k tomu asi nikdy nedokopal. Některý lidi říkají, že je to místama nudnej film, ale já se nenudil ani vteřinu! Od doby, kdy jsem to viděl prvně si to pouštim skoro každej den a umim to odvyprávět téměř doslova. Tím se dostávam k českýmu dabingu, kterej je vynikající. Dvojice Vincent a Jules je nenahraditelná, ale nejvíc mě dostává Winston Wolf v podání Harveho Keitela, tahle postava mě vždycky nutí brát všechno na lehkou váhu a ničim se zbytečně nezatěžovat. Takhle bych mohl film vychvalovat pořád. Takže když to shrnu, podle mě je tohle spolu s Forrestem a Shawshankem jeden z nejlepších filmů všech dob!!! Zkrátka silnej filmovej rok 1994.

Bastardi (2010)

Od Bastardů jsem čekal mnohem víc. Těšil jsem se na dobrý drama, ale připadalo mi to spíš jako komedie, pořád jsem se tlemil všem těm hláškám. Navíc k pořádnýmu dramatu je zapotřebí kvalitnějších herců (typu Ondřej Vetchý nebo Ivan Trojan), protože některý tváře jsem tady viděl uplně poprvé a víc než občas byli jejich výkony na pěst.

Rocky (1976)

ROCKY, to je film, kterej stavim úplně nad všechny ostatní. Nebejt jeho, tak ani na filmy nekoukam. Rocky je pro mě člověk, to se ani nedá popsat, prostě moje modla, idol, hrdina atd...a Sylvester Stallone? Na světě neni lepší herec, pro mě ne! Pro mě jasných 5*, ale jenom na vysvětlenou, ani na obloze neni dostatek hvězd, který bych chtěl tomuhle filmu dát!!!!!!!!!!