Muž z oceli (2013)

Pro mě je SUPERMAN jednoznačně NEJLEPŠÍ akční hrdina ZE VŠECH...ostatní jsou proti němu jenom slabej odvar superhrdinů!!! Ale to jsem odbočil, nemohl jsem si to odpustit:) Konečně! Konečně pořádnej film o Supermanovi, samozřejmě respektuju uplně první díl od Donnera, kterej mam rád, ale už je to dávno a chtělo to hodně zmodernizovat. Je taky nutno říct, že po Superman se vrací (ten radši ani neměl bejt natočenej) bylo "snažší" natočit lepší díl. Tohle naprosto překonalo moje očekávání a jako zarytej fanda Supermana říkám, že tvůrci jsou machři!!! Je vidět, že v tom měl prsty Nolan a výběr hlavní postavy nemohl bejt lepší...Henry Cavill je Superman jak má bejt!!!

Průměrňákovi (2009) (seriál)

Timhle serošem nikdy nepohrdnu. Teda neni to tak, že bych ho stahoval a díval se díl za dílem, ale v televizi se na něj vždycky rád mrknu a nikdy toho nelituju! Táta Mike a malej Brick jsou nejlepší...když to přeženu, tak můžu říct, že jsou to hraný Griffinovi (s velkou nadsázkou). A navíc se tam fandí nejlepšímu týmu... Indianapolis COLTS, to bysme si rozuměli ;)

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Podle mě nejlepší vědomostní soutěž, taková originální a normální. Snad ještě pošlape dlouho...jo a pro uživatele Tom Riddle...doufam, že za ty roky už víš proč!!! :D :D

M*A*S*H (1970)

Seriál rozhodně pozvedl MASH na vyšší úroveň, ale film bych určitě nezatracoval. Vlastně nebejt filmu tak se seriálu ani nedočkáme a to by byla velká škoda!!! I když je podle mě seriál mnohem lepší, tak mě film bavil a zasmál jsem se. Můžu jenom doporučit...jen bych poradil zkouknout nejdřív film a pak teprve seriál.

Iron Man (2008)

Downeyho Jr. jsem nikdy nebral moc vážně, já vim, jsem idiot...no a Iron mana jsem taky pořád odkládal. No jo, lidi dělaj chyby a já už je napravil. Tony Stark se u mě zařadil po bok Clarka Kenta, Bruce Wayna, Petera Parkera, Jamese Howletta! Fakt profík...

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Víc sarkastickejch hlášek nikde jinde nenajdete...a hlavně si dokážou dělat prdel ze smrti a hnusnejch nemocí, ale takovou "zdravou" prdel. Je to fakt supr seriál!!!

Jezero smrti (2008)

Tak na tenhle film POZOR! Možná se to na první pohled tváří jako chujovina, ale nenechte se zmást. Musim říct, že to je fakt dobrý...kolikrát si člověk stáhne film, kterej chce dlouho vidět a má velký očekávání a nakonec je zklamanej. Tohle je ten pravej opak...ani nevim, že něco takovýho existuje, jen tak si čumim na telku a v 11 večer zničehonic Jezero smrti a výsledek? Byl jsem nadšenej, fakt výbornej thriler!

Jádro (2003)

Prostě okopčenej Armagedon, akorát místo nahoru se vydali dolu...i to jak tam tahaj kdo vytáhne kratší drátek, tak se obětuje. Jasný béčko, ale na jeho obranu, dobrym obsazením to docela zachránili a nebylo to tak strašný, i když absurdita scénáře je fakt obrovská!

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Potvrzené pravidlo, který neplatí vždycky, že první díl je prostě nejlepší!! Já se teda vždycky těšim na rozuzlení příběhu, ale tohle je lepší než 3. díl...to uvedení do děje, novinka ve fantasy, luxusní zpracování. Myslim, že Jackson všechny na světě totálně šokoval a jenom díky jedničce má celá trilogie takovej uspěch, jenom díky ní pak trojka dostala tolik oskarů. Kdyby tehdy jedničku posral, nikdy by to nedosáhlo takovejch rozměrů....proto hlasuju jednoznačně pro společenstvo

Neznámý (2011)

Jako by se sebevíc snažili překonat 96 hodin, ale od začátku se to nedaří. Neříkam, že by to nemělo kvalitu, ale přišlo mi, že se až moc nutili do zamotanýho scénáře. Rozhodně to nemělo tu dechberoucí atmosféru jako Taken, spíš je to jen takovej trošku lepší béčkovej akční film...mezi 3 a 4*