Chappie (2015)

Asi jsem čekal něco jiného.Blomkamp se pouští do trochu jiných vod než se zpočátku zdá.Vše je docela pod logikou,ale docela vázne spád.Pointa a závěr jsou dost nucené,asiby se slušel lepší konec.Některé scény příběh dost zdržovaly,na druhou stranu zase rozebíraly samotnou podstatu lidského chování.A tu žádný počítač samozřejmě pochopit nemůže.

Soudce (2014)

Donekonečna natahovaná nuda.Soudní případ je jen pozadím rodinného vyrovnání po letech,které je ale neustále zdržováno zbytečnými situacemi a postavami.

John Wick (2014)

Dostatečně akční i dostatečně přitažené a cool.Těžko hledat něco podobného.Zábava na plné obrátky.

Špinavý prachy (2014)

Tak trochu osobní drama o chlapíkovi,kterého až do konce vlastně neznáme,dobře zahraném Tomem Hardym.Druhá půle se dobře rozjede a vyvrcholení fakt stojí za to.

Dárce (2014)

V záplavě postapokalyptický dílek jen kapka v moři.Zase musel někdo jít proti proudu.

Ohledně minulé noci (2014)

Průměrná černošská vztahovka.Překvapila vtipnými dialogy,nepřekvapila pointou,ale nakonec příjemně uplynula.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Naivně dětská série so dopřála luxus rozpůleného závěru,což je sice dnes běžné,le kontraproduktivní,neboť zde to zabilo veškerý spád a napětí.

Nejhledanější muž (2014)

Dvouhodinová nuda,nekonečné čekání na pointu,která nepřišla.Aspoň že ti herci za něco stáli.

Pojedeme k moři (2014) odpad!

Když dítě točí film,nedopadne to dobře.Po půlhodině mi styl vyprávění lezl na nervy.

Jupiter vychází (2015)

Vizuál lepší než příběh.Triky a akční scény táhnou celý děj,mezi dialogy je děsná nuda.Snaha o mix Star wars se vším možným se zas tolik nepovedla.Několik vtipných momentů celkovou prázdnotu nepozvedlo výš.