Jednou ranou (2013)

Osobní drama jednoho ztroskotance,ocitajícího se víru osudové chyby.Rokwell táhne všechno a úplně na to stačí.Škoda že je druhá půle tak nudná.

Muži v ringu (2014)

Chybělo úplně všechno,ale i tak jsem zdárně dokoukal.Dost špatně je naznačená motivace hlavního hrdiny a vše ostatní se spíše vznáší v povzdálí.

Všiváci (2014)

Dějiny jedné rodiny v jednom večeru.Po přežití první půlky je druhá už o dost záživnější.A ikdyž některým scénám je ledasco vyčíst,myšlenku to má.

Annabelle (2014)

Koukatelné,i přes tucet klišé.V linii podobných filmů nevybočující,ale ani o nic horší.Démon to měl zase těžké a zase jsme s ním zatočili.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Splácaná mytologie s historií,aby každý pochopil.Dějově docela dobré,jen měl režisér problém s pomalým začátkem,který posléze dost ošidil.Druhá půle už má ale všechno a i přes minimální stopáž se to dalo.

Díra u Hanušovic (2014)

Nudná sonda do života jedné vesnice,s pěkně vykreslenými až karikaturními posavami.Chyba je ve velmi slabé zápletce a vlekoucím se ději.

Očista: Anarchie (2014)

Přes nesmyslnou zápletku nakonec docela koukatelné.Když přistoupíte na pravidla hry,dá se i s postavami sympatizovat.

Equalizer (2014)

Klasický Denzel jak ho známe.Některé scény na hranici uvěřitelnosti,celkově ale pekelná jízda ve které můžeme bývalému agentovi jenom fandit.

Grandhotel Budapešť (2014)

To mě nevzalo,naivní tvorba jde mimo mě.Děj docela i byl,ale konec zase tristní.

Špionáž (2013)

Precizní zápletka vygradovaná až do konce.Škoda šlápnutí vedle s Hemsworthem,při pomalém tempu zůstáváme na lepším průměru.