Vlk z Wall Street (2013)

Nepřehledná šou,bez ladu a skladu a bez jasně vymezených mantunelů co je správné a kdo je vlastně parchant.A strašně moc dlouhá.

Stanice číslo 76 (2014)

K čemu takový film?Několik vtipných scén slibovalo něco víc,ale zbyla jen nuda a nuda.

Zakázané uvolnění (2014)

Brilantně dialogově zvládnuto.I herecky není co vyčíst.Jinak se spíš jedná o téma na delší televizní povídku do bakalářů.Celý film tím Hřebejk neutáh.

Nezahrávej si s ohněm (2012)

Výborná věc.I přes leckteré výhrady se příběh drží uvěřitelnosti a hlavní hrdina působí dojmem člověka zahnaného do kouta.Líbilo se mi jak byly některé příčiny a důvody jen tak nastíněny,nic nebylo polopatě vysvětlováno a děj slušně gradoval.

Sousedi (2014)

Jako komedie dobrý,ale mohla být vtipnější.Logiku nutno moc nehledat,vše je plně podřízeno ústřednímu konfliktu.

Sex Tape (2014)

Po zajímavém začátku přišel rázný rozjezd,slibující opravdu dobrou zábavu.Pak se ale tvůrci zalekli sami sebe a druhá půlka se utopila v pitvoření a pitomých vtipech.To by se dalo ještě snést,úplná hovadina to nebyla,ale konec,který zřejmě autoři zamýšleli jako epické zakončení ve stylu Hangooveru,se totálně nepovedl.Nahrávka působí jako výtvor několika dorostenců po škole.

Sprosťárny (2013)

Nezvyklá komedie na hraně dramatu pro mě byla dlouho neuchopitelná.Nakonec si vše sedlo,takže jsem neměl pocit ztráty času.Pro nás těžko pochopitelná soutěž v hláskování jako nástroj pomsty se nakonec projeví jako docela dobrá zábava.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Tak nakonec o něco lepší než jsem čekal.Sine taková brutální a nesmyslná akce za každou cenu,ale i tak se jedná o akčňák na úrovni.

Bratři z donucení (2008) odpad!

Dva šílení herci v šíleném námětu,to nemohlo dopadnout dobře.Nedal jsem.

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Balancuje to na hranici,ale na rozdíl od některých jiných Ferrellových filmů se vyhýbá trapnosti.Až na pár vyjímek tedy.Jinak děj docela drží pohromadě a docela nám souvisle plyne.