Gallipoli (2015) (seriál)

Hodně slušná minisérie. Válečné scény občas střídají hluchá místa, ale není jich moc. Atmosféra zákopové války se povedla na výbornou a výkony herců s neznámou tváří byly za jedna. Musím pochválit i srozumitelnost děje podle skutečnosti. I neznalý divák pochopí jak to na Gallipoli probíhalo. Co ale nemůžu odpustit je možná hloupost, ale mě to vážně vadilo. Kde vzali v roce 1915 vojáci cigarety s filtrem???

Jack Reacher (2022) (seriál)

Jack Reacher jako klon Hercula Poirota a Ramba mi moc nesedl. Knihy jsem četl jedním dechem, ale u seriálového ztvárnění jsem se dost nudil a těšil se až Jack vyřídí všechny padouchy ve městě, abych mohl konečně říct: "Hurá konec". Slabota.

Hříšnice (2017) (seriál)

Nepochopil jsem tady ta vysoká hodnocení. Dokoukal jsem první díl a představa, že v dalších sedmi se bude asi dost flešbekovat do utrápeného dětství, mi vzala chuť pokračovat. Je mi úplně jedno proč ta borka toho týpka tak brutálně pobodala.

Údolí slz (2020) (seriál)

První díly byly výborné, ale pak se vše zvrtlo do seriálové průměru. Hodně patetických keců a i když akční scény zcela nevymizely, celý příběh ztratil šťávu a pomalu vysychal do svého ubohého konce.

Amnestie (2019)

První polovina filmu je rozvleklá až nudná. V té druhé se ale děj rozjede a hlavní postavy konečně vystoupí z mlhy průměrnosti. Film, který neurazí. Je o době, po které v Československu začne pár let chaosu a bordelu.

Mnichov: Na prahu války (2021)

Moc dlouhé, moc utahané, ale hlavně prolhané... Nechybí ovšem hodný negr a rodilá indka z Newcastlu. A Hitler? Ten se jim vážně moc nepovedl.

Cesta na tajuplný ostrov 2 (2012) odpad!

Po půl hodině jsem si položil zásadní otázku a film vypnul. Proč se takové slátaniny vůbec točí?

Moře klidu (2021) (seriál)

Pořád jsem čekal něco, co mě vtáhne k hrdinům na měsíční základnu. Když jsem u čtvrtého dílu usnul, znovu jsem si tuhle nesmyslnou nudu už nepustil.

Matka versus android (2021)

Jednu hvězdu za zmínku o Čapkovi a jeho R.U.R. Jinak povinný černoch ve smíšeném páru a děj plný nesmyslů.