Dračí templáři (2011)

Tak asi to vypadá, že budu jeden proti všem, ale mě se to celkem líbilo. Sice to má podivnou zápletku, chvilku to trvá než se člověk zorientuje, je tam i pár much pro detailisty... ALE má to i nějaké myšlenky...Banda tam hraje divadlo jako na drsné piráty a maníci přiběhnou...My to berem vážně hehe a teď Vás všechny povraždíme....no a pak se z nich stanou monstra. Mimochodem celkem povedení gargoili to jsou graficky, včetně dráčků...no a pak putování za jádrem zla, které lidi ze strachu brání.... Což někdo může namítnout, že je to klišé, ale ve světě je tohle klišé bohužel dost skutečné, ač trošku v jiných podobenstvích. No a pak je tam i nějaké zajiskření, které sice nenabylo nějaké síly a mohlo být rozvedenější o nějakou větší romantiku, ale pal čert. No a to nejlepší nakonec, kde to začíná být i celkem napínavé a rozbalující, kam a jak se to všechno zlomí.. To ale nebudu říkat, abych tu TV podívanou nekazil. 8)

Tady to musí být (2011)

Vysmažená smažka po 20 letech úspěšného smažení,....a ještě umí i mluvit....SUPER. hehe

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Tak to je masakr. Nejdříve to vypadalo, jako trapná pubertální zábava, ale ono to má i psychologické záchvěvy a ještě k tomu i vtipně podané !!! Nejlepší je hláška, za všechno může nedostatek komunikace. Celý film je vlastně o tom, že na venek prostě vypadá všechno jinak, než to je vevnitř. Takže nekomunikujte očima lidi, fakt to nedělá dobrotu. Plně souhlasím, he he.

Pro nic za nic (2011)

Jakože nejsem velký fanda westernů, tak tento mě svým pojetím celkem uchváil. Super přímý vhled do ryze mužské duše, s pointou, která zůstává skryta až do úplného konce filmu.

Agenti nula nula (2004)

Film o agentu Onovi a Nanovi. Celý film je tak naběhlý a napumpovaný, jak svaly kulturisty v posilovně. Nebo jsem tak vypadal já? S tou činkou v ruce, jak jsem na něj čuměl? Na to bacha protože film obsahuje takové frekvence a vibrace, že by z toho mohl někdo být trošku magor. Prostě jde o to, že není jasné co ty dvě O v pozadí na plagátu od filmu znamenají. 1/ je to jiné označení pro WC? nebo 2/jde o dvě oči? Takže, kdo neví která odpověď je správná a o co tady jde - nebuďte jak ti dva jmenovaní agenti, pak na to příjdete.

Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva (2012)

Pan Amor dělal tohle dílo a velice, velice se mu povedlo !!! Tak skvěle vybarveny film o charakterech o fritování teda frixování, kecám flirtování a vážných vztazích jsem ještě neviděl. Podle mne nejpovedenější díl ze všech. Avšak kdo lpí na přesném zpracování podle komixu, bude zklamán. Komu je to volné jako mně, bude naopak potěšen daleko lepší inovací.

Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty (2012) (TV film)

Ti, kteří dávají nízké hodnocení jen nechápou o co ve filmu jde. Temná noc duše je hodně hluboké téma. Ve sci-fi je to trošku jinak stvárněno ve filmu Star Wars. Konkrétně, jak se zrodil Darth Vader, jak ve víru dobra páchal zlo. Snad i odtud je ta podobnost toho kostýmu hlavního záporáka, jinak efekty a masky taky supr, dráček perfektní a zombí holčinka též. Velko scenérie točené z vrtulníku sice chybí, ale co se dá dělat. Co se týče emocí, tak je to taky trošku slabší. Zvraty v ději jsou sice překvapivé, ale zato nijak moc nenapínají. Zato se najde pár gegů, jako například vylézající oko, což je hooodně trefné a pobavilo. Smůla jen, že se plazí jak ten had a neumí se dívat dovnitř. Celkově si tak nízké hodnocení /35% za 26hlasů/ opravdu nezaslouží.

Raubíř Ralf (2012)

To je žrádlo! Konečně zase animák pro všechny.