Klub sráčů (2000) odpad!

Myslím, že po tomto filmu mi kleslo IQ na 0. Nic víc k tomu nemusím psát...

Občan K. (2012)

Přesná ukázka toho, jak se dá vyj*bat s Českou republikou, se všemi jejími zákony a totálně se vysmát společnosti do ksichtu. Média doopravdy hýbou celým světem a ovlivňují nás, to je fakt, ale ne každý z nás si to uvědomuje. Mít vlastní názory je strašně důležité a pokud je mít nebudete, stanete se pouhou figurkou v tomto "systému". Občan K. ukazuje na to, jak jednotlivec může tvořit tuto společnost, nebo být jen pouhým číslem. Ovšem pořád tu bude otázka, jestli je Občan K. filmem, který chce upozornit a poučit nebo je to jen další manipulativní dílo...

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Když je to poslední díl, čekala bych pecku, bombu, ňákej trhák, ale toto ? Jako vážně ? Hnusné počítačově upravené ksichty mě trápily po celý film, o vlcích ani nemluvě. Bitva, která vlastně nebyla bitva, mi přišla absurdní. Ty malé přípravy, které byly, stačily na povraždění celé rodiny Volturiových + velké převaha,která jim vůbec nevadila žejo :D Celá Twilight sága mě nijak nenadchla, možná nápad v prvním díle se dal ocenit, ovšem pěkně mi to zkazilo okolí, které se zamilovalo do Edwarda a Jackoba a všechno mi to znechutilo. Tím pádem podtrženo sečteno, jen jedna hvězda, která se tam drží jen tak tak aby nespadla na odpad.

Válečný kůň (2011)

Jakmile jde o zvířata, tak brečím jak malá holka, takže skoro dvě hodiny se slzama v očích. Myslím, že to je krásný film a překvapilo mě nízké hodnocení jiných uživatelů.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Dost dobrý další díl !! Líbillo se mi jak šikovně sestříhali scénu z Pražského hradu, dál myslím že akce "lezení po budově" byla fakt super. Sice mi tam trošku neseděl dabing Petra Rychlího, ale to nevadilo, milé překvapení :-)

Ghost Rider (2007)

Ještě větší kravina než Drive Angry. V poslední době mě nějak Cage zklamává. Jediný co se mi líbilo byla temná atmosféra a motorky, jinak kravina.

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Nevěřila jsem, že jde propojit komedie s hororem, a tak jsem si to pustila. Po pár uplynulých minutách jsem zjistila že to jde a velice dobře. Víc jsem se smála než bála, ale to byl asi záměr. Opravdu pohodový film se super dějem, ale na konci to ztrácelo na intenzivitě až si to vyžádalo ***.

Iron Man (2008)

To nejde aby se mi nelíbil tento film, když tam hraje Robert Downey super iron mana. A navíc když tam hrajou pecky od AC/DC. První díl Iron mana se mi líbil víc než ten druhý a když napíšu, že to bylo lepší než Temný rytíř a Spider man, tak asi někoho urazím, ale co je to můj názor. ;-)

Příběh pana Beana (1997) (TV film)

Bylo zajímavé dozvědět se něco o tom jak vznikl Mr. Bean. Nebo něco o životě Rowana Atkinsna. Mám ho fakt ráda ! :)

Páni kluci (1975)

Tak jsem se na to zas teďkon koukala a opět jsem si připomenula, jak skvělý film to je. Když jsem byla v jejich věku, byla jsem podobná jako oni, ale dneska všichni malí prcci sedí u compu a hrajou hry. Prostě tady u toho filmu není co vytknout a souhlasím tady s ostatními, když řeknu, že tento film budu mít ráda pořád a pořád, že nikdy neomrzí a že se na něj podívám ještě nejméně stokrát. ...Já prostě žeru tu písničku ! Tak nestůj a pojď, tak nestůj a pojď tá dá dá dá. !!!