50/50 (2011)

Asi první filmový zážitek s Levittem a hned musím říct, že to byla naprostá bomba. Jasně můžete říct, že film zakrývá citovou vykrádačku humorným průběhem, ale mně to nevadilo, protože si nepamatuji už hodně dlouho nějaký film, který by mě zahrál tolik na city. 97%

Expresní zásilka (2012)

Zajímavý námět, ale chudý příběh, taky co bychom od toho chtěli že? .... Třetí hvězdička za to, že po skončení filmu budete mít chuť, projet se na kole. 59%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

V poslední době dávám více pětek, ale myslím, že tak by se hodnotit mělo, jak se nám filmy libí a ne si hrát na filmové kritiky. Druhý díl je podle mě mnohem lepší než přeceňovaná jedníčka. Více akční, více humorné a má to prostě koule. Popravdě kde uvidíte Johna McClaye, který řídí smarta, ze kterého střílí Terminátor? 76%

Atlas mraků (2012)

Výborný snímek, asi nezajímavější minulého roku a asi jeden z nezajímavějších, na které se můžeme vůbec podívat. Nemá cenu řešit příběh, protože rozepsat na pár řádcích děj o několika svérách by bylo velice těžké. Zajímavé je, že jeden herec hrál několik postav. Film mohu doporučit každému, ale předem si rozmyslete zdali máte čas na 3 hodiny přemýšlení, aby jste věděli, která bije. Možná se vám stane, že si uvědomíte, že jste také součást příběhu. 70%

Strom života (2011)

Nějaký komentář ze sebe dostávám až po týdnu, kdy se mi zážitky tak nějak ustálily. Jenže i po týdnu si říkám co to vlastně mělo znamenat. Samozřejmě chápu, že film znázorňuje vznik života, ale je provázen příběhem, který působí sice velice ačkoliv není a ve skutečnosti opravdu není v porovnání s celým vesmírem. Navíc grafická vyobrazení jsou také zcela mimo vzhledem k tomu co vidíme po většinu času. Také mi samotný děj v některých scénách přišel nesrozumitelný a značně natahovaný. Nepopírám, že Tree of Life není kvalitně natočen, kde nejen exceluje Brad Pitt, ale také děti, které mohou v 90% případů kazit dojem z celého filmu. Ovšem to je jen část z chaotického celku. 60%

Skyfall (2012)

Na Bondovky jsem nikdy moc nebyl a ani Skyfall zhlédnutý v kině mě nepřesvědčil, že bych měl. Na začátku mě film rychle pohltil a s chutí sem se díval na plátno, jenže asi skoro po hodině mě vyplyvnul a ja zjistil sem, že film není ani v půlce a najednou mi došlo, že Skyfall je naprosto o ničem. Proti hereckým výkonům nic nemám, ty mi přišli dostačující, akční scény také dosahovali určité kvality, ale při nahlédnutí do hloubi filmu prostě vidím obyčejný a ničím zajímavý akční film s velkou dávkou britské nabubřelosti. Nejvíce se mi na celém filmu líbil soundtrack od Adele. 65%

Zkrat (2011)

Když jsem narazil na tento film a viděl tak nízké hodnocení, říkal jsem si jak je to možné, vždyť tam hrají Douglas, McGregor, Fassbender, a tak jsem se na film podíval. Vida. Nakonec s hodnocením mohu jen souhlasit, jenže jak to? Jednoduše scénář a v podstatě celý děj je naprosto o ničem. Vše na mě působilo strašně amatérsky a nejhorší na celém filmu byla Gina Carano, kterou obsadit do hlavní role nebyl vůbec dobrý nápad. Jediné na co se dá dívat je první bitka a ta další v hotelu, jinak bezduché. Naprosto směšný a zbytečný film. 38%

Fighter (2010)

Výborný boxerský film, který ztvárnili herci, kterým jsem do této doby moc nevěřil. Filmy s Wahlbergem sem nebral nějak vážně, a tak nějak na mě působil jako by patřil k těm horším hercům, ale opak je pravdou. Mark se do své role náramně vžil, obyčejný kluk z pochybné rodiny, která ho táhne dolů a přesně tak vypadala i jeho povaha. Christian Bale je kapitola sama pro sebe, moje názory na jeho natáčení s Nolanem zde nebudu rozepisovat. Ve Fighterovi předvedl špičkový výkon, a uvěřil jsem mu, že je opravdu Dick Edmund. Film jako takový se mi líbil mnohem více než všemi opěvovaný Warrior, který v podstatě nedělá nic jiného než nepřetržitě masíruje diváka tím, jak je emocionálně nabitý a neustále upozorňuje na to !!! SPOILER !!! že nakonec se utkají dva bratři kvůli svým osobním zájmům v ringu. Na druhé straně je Fighter více "normální" Micky sice boxuje proto, aby mohl pořídit lepší bydlení pro dceru, ale v další řadě boxuje, protože je z prosté rodiny bez vyšších cílů a jeho bratr, který je také boxer byl vždycky jeho vzor a všem je to jasné a nikdo nic nezdůrazňuje každých pět minut. Fighter hlavně dominuje činy a hereckými výkony a ne jen řečmi. 85%

Video Game High School (2012) (seriál)

Nebylo to úplně špatný, ale dodíval jsem se na to jen proto, protože jsem hráč, i když v seriálu se v podstatě moc nehraje. Myšlenka parádní, ale ten výsledek mě moc neohromil. Hlavní postva mi není nějak moc sympatická, za to záporák The Law se mi zamlouval mnohem více spolu s Tedem Wongem. Nemluvě o překrásné Jenny Matrix. 55%

Taxikář (1976)

Parádní snímek z 70. let. De Niro se na tuto roli připravil opravdu perfektně. Bohužel takové kvality se nám už dnes nedostane. Nemám tomu co vytknout a některé hlášky se mi v hlavě opakuji ještě teď ... You talking to me ? Doporučuji! 79%