Střelný prach (2017) (seriál)

Tato miniserie naopak je to, co byste si chteli poustet, protoze to neni takove obehrane tema, jako Tudorovci a podobne. A docela realisticky vykresluje dobu, ktera byla zkreslovana a upravovana cernobile, podobne, jak treba v ceske historii doba pobelohorska. O pronasledovani katoliku v "Anglii" se otevrene radeji nemluvilo, nebot je to porad stat s Anglikancskou oficialni cirkvi a jeji hlavou kralovnou (kralem). Vrele doporucuji vsem, kdo se chteji dozvedet neco vic, nez je ucili ve skole.

Brimstone (2016)

Zpracování tématu a jeho uchopebí se mi vážně líbilo, ale v průběhu mi vyvstalo docela dost otazníků se slovem PROČ. Kdyby se věci děly jinak a hlavní hrdinka či její matka by vzaly osud do vlastních rukou dříve, mohlo vše skončit úplně jinak. Nestalo se však. Nicméně musím dodat, že po shlédnutí Guy Pearce u mě zůstane už napořád velmi nesympatickým záporákem a tuhle roli mu jen tak něco neodpáře.

Arrow - Série 4 (2015) (série)

Nejvíc utahá série Arrowa ever! Samé rádoby psychologické rozpory postav, pořád tam někdo brečí a z původního napětí a dobrodružného příběhu nezbyde skoro nic:-(

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Čekala jsem trochu více akce a napětí. Od poloviny filmu do konce člověk vlastně čeká, co z toho vypadne a ono nic. Navíc vedlejší postava syna policisty, kterému nakonec otce zabijí mi připadla naprosto zbytečná, protože vůbec neměla kýžený efekt, který byl tvůrci evidentně zamýšlen. Celkově se na film dá podívat jednou a vícekrát je to zbytečné.

Příchozí (2016)

Z filmu sem si rozhodně nesedla na zadek, ale myšlenka a celý závěr filmu byl skvělý.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Hlavní hrdince jsem nevěřila ani nos mezi očima..nejlepší vtípky měl K-2SO díky kterému se film dal lépe koukat:-) Kdyby to nebyly star wars, tak by to bylo o hvězdičku méně.

Assassin’s Creed (2016)

Jsem ráda, že jsem nešla do kina, přišlo by mi to jako vyhozené peníze. Ovšem z domácího pohodlí film nepůsobil tak špatně:-) prostě průměrný snímek - něco bylo dobře vymyšlené něco ne. Jsem zvědavá jestli si otevřený konec nechávají prostoro pro další díly nebo to nechají být...

Hospoda Jamajka (2014) (seriál)

Předlohu jsem bohužel nečetla, ale podle vzoru jiných děl od stejné autorky jsem měla velká očekávání, která nebyla zklamaná. Sympatická hlavní hrdinka, problémy a tajemství, pohledný muž, anglická krajina, co víc si přát? Prostě spokojenost.

Legenda o Tarzanovi (2016)

Příjmená podívaná na Jane a Tarzana trochu jinak, než bylo zvykem s docela dobrým hereckým obsazením:-)...jo a už taky vím, co dělat když bych náhodou narazila na partu opic:-D

Vinnetou (2016) (seriál)

Když si odmyslíte, že jde o Vinnetoua je z toho docela dobrej western. A teda pokud jste jim ochotní odpustit, že Nšo-či je šamanka a Hatátitlá s Ilčim jsou flekatí :-D